• Skip to primary navigation
  • Skip to main content
  • Skip to primary sidebar
  • Skip to footer

Dienorastis.lt

verslas, namai, laisvalaikis

  • Verslas
  • Namai
  • Technologijos
  • Grožis ir mada
  • Transportas
  • Laisvalaikis

el. parduotuvės

El. prekybą rinktis šiuo metu yra ypač naudinga

2017-10-06 autorius: rasytojas Leave a Comment

Nesugalvojate nuo ko pradėti ruoštis el. prekybos veiklai? Jeigu esate fizinis asmuo, kuris viską darys vienas pats, tuomet aišku, kad geriausia būtų pradėti nuo individualios veiklos įregistravimo. Paskui liks tik susirasti tiekėjus ir žiūrėti kur pakavimo medžiagos būtų parduodamos pigiau. Tiesa, pakavimo medžiagas mažiausiomis kainomis siūlo el. parduotuvė Vokucentras.lt ir ten neretai galima derėtis ir dėl didmeninių įsigijimų. Kaip bebūtų, veiklos įteisinimas turėtų būti pats pirmasis jūsų žingsnis pradedant bet kokio tipo veiklą. Individualios veiklos įregistravimas galimas internetu ir aišku – patartina tai daryti būtent elektroninėje erdvėje, nes tai truks vos kelias minutes.

El. parduotuves atidaryti dabar yra be galo paprasta, tačiau turėkite galvoje, kad vykdant individualią veiklą, teks pildyti ir apskaitos dokumentus. Turėsite išrašyti sąskaitas faktūras, jeigu to paprašys klientai. Kiekvienas pardavimas turės būti registruojamas apskaitos žurnale. Pavyzdžiui, jeigu parduosite kažkiek prekių vienam žmogui, tuomet gauto apmokėjimo dokumentą (banko sąskaitos išrašą) turėsite užregistruoti apskaitos žurnale. Taip daryti reikės su kiekvienu pardavimu. Žinoma, turėkite galvoje, kad prieš tai įsigytos prekės gali būti įtraukiamos į išlaidas. Jas užregistruosite tame pačiame žurnale ir tiek. Pabrėžtina, kad asmenys, kurie renkasi išlaidomis laikyti 30 procentų pajamų, išlaidų apskaitos vesti neprivalo. Tačiau tai nereiškia, kad nėra būtinybės laikyti prekių įsigijimą įrodančius dokumentų. Mažą ką – teisėsauga gali atlikti tyrimą, kurio metu bandys nustatyti ar prekiaujate legaliomis ir teisėtai įgytomis prekėmis.

Kas liečia el. parduotuvių įkūrimą, tiesiog reikia žinoti, kad tokia prekyba yra naudingesnė nei renkantis tradicines parduotuves. Trumpai tariant, fizinės parduotuvės turi labai daug trūkumų ir tik laiko klausimas kada jos visai išnyks. Dauguma jų atsidaro labai greitai, tačiau dėl didelių nuostolių jos taip pat greitai ir užsidaro. Tad, jeigu norite išbandyti savo jėgas prekyboje, tuomet rinkitės el. parduotuves, nes jos turi daugiau privalumų ir nepriverčia patirti didelių išlaidų. Tuo labiau – internetu prekiaudami kažkokiomis prekėmis pagal IV pažymą, kaupsite ir šiokią tokią patirtį, kurią vėliau galėsite parodyti potencialiems darbdaviams, jeigu nuspręsite kažkur darbintis pagal darbo sutartį.

Filed Under: Verslas Tagged With: el. komercija, el. parduotuvės

Vaikiškų drabužių pirkimas internetu. Saugumas – pirmiausia

2017-09-02 autorius: rasytojas Leave a Comment

Pradėjus ieškoti vaikiškų drabužių internetu pamatysite, kad egzistuoja itin plati pasiūla. Daugelis neatsidžiaugia, kadangi gali pasirinkti iš kur kas didesnės pasiūlos. Tuo pačiu konkurencija dažniausiai skatina mažinti kainas. Visgi, drabužiai vaikams tokie įvairūs, kad sunku ne tik pasirinkti drabužius, tačiau ir prekybos vietas, kuriose geriausia yra pirkti.

Vis daugiau žmonių išdrįsta pirkti internetu. Žinoma, vėliau džiaugiasi ir gailisi, kad nedarė to anksčiau.

Drabužių pirkimas internetu – laisvas laikas

Taip kaip internetas mums padeda sutaupyti labai daug laiko, kurį galime skirti savoms reikmėms, lygiai taip pat ir pirkimas internetu yra geras pasirinkimas.

Daugelis pradėjusiųjų pirkti internetu išskiria šiuos pliusus:

  • Internete paprasčiau pamatyti akcijas ir nuolaidos, kurios leidžia kur kas pigiau įsigyti drabužius.
  • Kaip jau minėjome perkant internetu galite sutaupyti labai daug laiko.
  • Drabužiai vaikams yra labai įvairūs, tad pagal tam tikrus kriterijus greičiau atfiltruosite Jums reikalingą info. Pavyzdžiui, jums reikalingi kombinezonai vaikui. Įveskite raktinius žodžius ir sistema Jums pasiūlys alternatyvas.
  • Ieškodami prekės taip pat galite ieškoti ir naudingos informacijos, kuri padės pasirinkti tai, ko Jums reikia.
  • Galiausiai, daugelis elektroninių parduotuvių kur kas mieliau priima prekes, kurios Jums netiko. Realiuose prekybos centruose esančios parduotuvės labai dažnai gaišta dėl prekių priėmimo ir pinigų grąžinimo.

Akivaizdu, kad pirkti internetu tikrai verta. Ypač tokiu atveju, kai ieškote vaikiškų drabužių. Kadangi jų reikia dažnai – taupydami laiką bei pinigus pagerinsite savo gyvenimo kokybę.

Geriausios prekybos vietos pasirinkimas

Kadangi šiuo metu internete egzistuoja itin plati vaikiškų drabužių prekybos vietų pasiūla,  natūralu, kad atrodo labai sunku atrasti geriausią. Siūlome skirti daugiau laiko paieškoms ir suradus kokybišką prekybos vietą visą laiką naudotis jos paslaugomis. Paprasčiausiai tokiu atveju laikas skirtas prekybos vietos paieškai Jums greitai atsipirks.

  1. Ieškomi internetinės parduotuvės, kur pateikiama apranga vaikams, palyginkite kelis kriterijus, kuriuos aptarsime žemiau. Dažniausiai jie esminiai ir juos palyginus nesunkiai atrasite tą variantą, kuris Jums puikiai tinka bei patinka.
  2. Būtinai rinkitės tik tą prekybos vietą, kuri savo paslaugas teikia legaliai. Tokiu atveju būsite tikras, kad kilus nesklandumams Jūs, kaip vartotojas, būsite apsaugotas įstatymais. Nepirkite abejotinose prekybos vietose. Visada galite internete susižinoti, ar įmonė moka mokesčius.
  3. Naudinga pirkti tokiose prekybos vietose, kurios suteikia galimybę grąžinti pinigus jeigu gauta produkcija Jums netiko. Drabužiai vaikams raidiniu žymėjimu gali būti labai skirtingi, tad naudinga susižinoti, ar galima netinkantį drabužį, kad ir dydžio prasme, grąžinti ir atgauti visus pinigus.
  4. Internete taip pat galite skaityti kitų žmonių paliktus atsiliepimus, kurie padės susidaryti nuomonę, ar gauti daiktai patenkino poreikius ir ar iškilus kokioms nors problemoms jos buvo tinkamai išspręstos. Ne visais komentarais verta tikėti, tačiau didžioji jų dalis bus tikrai naudingi ir reikalingi.
  5. Pirkti internetu yra tiek pat saugu ir tiek pat rizikinga kiek perkant įprastuose prekybos centruose. Šiuo atveju kažkokio ryškaus skirtumo tikrai nėra.

Išnaudokite elektroninių prekybos vietų privalumus. Dažniausiai pirmasis kartas būna baisus. Juolab, dalis žmonių tiki, kad perkant internetu juos gali apgauti, tad jie negaus žadėtų prekių. Svarbiausia yra pirkti iš patikimų ir legaliai savo produkciją siūlančių parduotuvių, kurios suteikia garantiją gautoms prekėms. Tokiu atveju viskas bus saugu ir gausite tai, kas Jums buvo žadėta.

Filed Under: Grožis ir mada Tagged With: drabužiai, el. parduotuvės, rūbai, vaikai

Kokia internetinė parduotuvė patraukli klientui?

2016-01-16 autorius: rasytojas Leave a Comment

Interneto ryšys – nuolatinis šiandienos palydovas. Prieš kurį laiką tai buvo aktualu tik imliam jaunimui, šiandien net ir pensininkai sėdi online. Retą bestebina faktas, jog net ir didžiausi apsipirkinėjimai gali būti įvykdomi per kelias ar keliolika minučių – tereikia tik prisėsti prie kompiuterio. Internetinė parduotuvė jau kuris laikas yra tapusi rimta konkurente tradicinėms. Tačiau į šias klientai savaime neatkeliaus: internetinės paieškos sistemos pateikia tiek gausybę variantų, iš kurių vartotojui belieka išsirinkti priimtiniausią. Ko iš internetinės parduotuvės tikisi potencialus klientas?

Patogus apsipirkinėjimas

Beprotiškas lakstymas iš vieno parduotuvės galo į kitą, ieškant kažkokio nelemto padažo ar negirdėto prieskonio – tikra kankynė (kaip tyčia tuo metu visi konsultantai kažkur mistiškai prapuola). Pasiklysti galima ir internetinėje parduotuvėje. Tačiau savininkas turi stengtis daryti viską, jog to būtų išvengta. Prekių/klasifikacija pagal tam tikrus kriterijus (spalva, dydis ir panašiai), rūšiavimas (pagal kainą, prekės įkėlimą, taikomos nuolaidos dydį ir kita), paieškos galimybė – visa tai palengvina klientui reikiamo daikto įsigijimą. Kuo didesnė internetinė parduotuvė ir jos turimas asortimentas platesnis, tuo labiau reikia šią sritį tobulinti.

Registruotas/neregistruotas pirkėjas

Klientai išsiskiria pageidavimų įvairove. Gera ta internetinė parduotuvė, kuri kuo daugiau jų išpildo. Idealu, jei apsipirkinėti galima ir kaip svečiui, ir kaip registruotam vartotojui. Pirmasis variantas patrauklus itin skubančiam asmeniui – kuo mažiau grafų pildymui, tuo geriau. Registraciją  dažniausiai renkasi tie asmenys, kurie ketina dar kada nors sugrįžti, pageidauja gauti informaciją apie nuolaidas, atsinaujinusį asortimentą ir panašiai. Tokie klientai – tikra verslininko svajonė, tad reikia sukurti kuo patrauklesnę registruoto vartotojo paskyrą – išsaugoti paieškos bei darytų užsakymų istoriją, parengti sąskaitas faktūras ir panašiai.

Apmokėjimo patogumas

Jei reikėtų rinktis tarp apmokėjimo tiesiogiai nukreipiant į reikiamą banką bei būtinybės pačiam suvesti visus duomenis, dauguma būtų linkę prie pirmojo varianto – taip saugiau nei dešimt kartų patikrinti kiekvieną banko sąskaitos skaitmenį. Savaime suprantama, jog smulki, ką tik veiklą pradėjusi internetinė parduotuvė to pasiūlyti negali, tačiau jai augant, būtina tobulinti ir apmokėjimo sistemą.

Pristatymo lankstumas

Lietuvos paštas, siuntų terminalai, paštomatai, kurjeriai – klientams turi būti sudarytos sąlygos išsirinkti priimtiniausią pristatymo būdą.

Internetinei prekybai vos tik įsisiūbavus, dalis klientų šį būdą rinkdavosi vien smalsumo vedini. Šiandien jie jau yra išlepę ir ieško paties geriausio varianto. Internetinės parduotuvės savininkas, suinteresuotas perkančiųjų srauto augimu bei pardavimo apimčių didinimu, turi skirti dėmesį techninių parametrų tobulinimui bei jų pritaikymui prie kliento poreikių.

Filed Under: Technologijos, Verslas Tagged With: el. komercija, el. parduotuvės

Buhalterinė apskaita elektroninėms parduotuvėms

2015-06-09 autorius: rasytojas Leave a Comment

Elektroninė prekyba – tai prekybinė veiklos forma, kai sutartys sudaromos ir vykdomos, naudojant informacines technologijas, o informacijai keistis yra naudojami kompiuteriniai tinklai. Atsidaryti elektroninę parduotuvę galima dviem būdais: steigti juridinį asmenį – uždarą akcinę bendrovę, individualią įmonę bei mažąją bendriją, ir veiklą vykdyti pagal individualios veiklos pažymėjimą.  Bet kokiu atveju buhalterinė apskaita elektroninėms parduotuvės yra privaloma, tačiau skiriasi jai taikomos taisyklės.

Individuliai įmonei ir veiklai pagal individualios veiklos pažymėjimą yra taikomos supaprastintos buhalterinės apskaitos taisyklės. Tai reiškia, kad buhalterinė apskaita gali būti vedama ir tvarkoma elektroninės parduotuvės savininko.  Tiesa, jei pardavimai yra labai dideli, kyla grėsmė „pasiklysti tarp skaičių“, todėl kartais išsiversti be profesionalaus buhalterio paslaugų yra tiesiog neįmanoma.

Tuo tarpu, buhalterinė apskaita uždarosios akcinės bendrovės ar mažosios bendrijos atveju yra sudėtingesnė, todėl savininkas privalo samdyti buhalterį arba buhalterines paslaugas teikiančią įmonę. Žinoma, natūraliai kyla klausimas, kad labiau apsimoka?

Nuolatinė buhalterio darbo vieta reikalauja papildomų resursų: darbo priemonių, specialių buhalterinės apskaitos programų, stabilaus atlyginimo ir pan. Visgi, jei elektroninė prekyba sėkmingai vykdoma ir pardavimų skaičiai yra išties didelį, turite ne vieną ir ne du darbuotojus ir partnerius, su kuriais jus sieja finansiniai įsipareigojimai, pašonėje turėti nuolatinį buhalterį yra išties patogu ir net būtina. Atminkite, kad toje pačioje darbo virtuvėje „verdantis“ profesionalas geba greičiau ir paprasčiau įsigilinti į iškilusias problemas ar nesklandumus.

Tuo tarpu, jei jūsų įmonėje yra keli darbuotojai, pardavimai negali pasigirti penkiaženklėmis sumomis, samdyti profesionalą arba buhalterines paslaugas teikiančią įmonę, kuri kiekvieną mėnesį, už tam tikrą mokestį, sutvarkys jūsų elektroninės parduotuvės buhalteriją, o metų gale paruoš visas ataskaitas, yra tiesiog ekonomiškesnis pasirinkimas.

Tiesa, buhalterinė apskaita – tai sudėtingas ir atsakingas darbas, todėl samdydami įmonę ar asmenį visada pasidomėkite jo reputacija, su kokiomis įmonėmis jis bendradarbiauja ir kokia jo darbo patirtis. Atminkite, kad pasisamdę patyrusį ir savo darbą išmanantį profesionalą, naktimis galėsite ramiai miegoti ir nesibaiminti, kad vieną rytą jums „į duris pasibels“ Valstybinė mokesčių inspekcija.

Filed Under: Verslas Tagged With: buhalterinė apskaita, el. komercija, el. parduotuvės

Argentinos vynas internetu ir vingiuotas jo istorijos kelias

2015-05-30 autorius: rasytojas Leave a Comment

Nors Argentinos vynas patyrė pakilimų ir nuosmukių, šiandien minėtasis gėrimas įsitvirtinęs perkamiausių pasaulio vynų sąraše ir nepanašu, kad artimiausiu metu ketintų atsisakyti užsibrėžtų ambicijų. Savo pirkėjų ratą turi ir Argentinos vynas internetu – subtilaus aromato ir išraiškingo skonio gėrimai iš Argentinos vertinami visoje Europoje.

Ilgą laiką Argentinos vynas slėpėsi Čilės vynų šešėlyje ir negalėjo užtikrinti aukštų pardavimo rodiklių. Išorinių aplinkybių verčiama Argentina pradėjo investuoti į šalies vyndarystę ir kasmet didinti vynų pasiūlą. Pirmosios vyninės buvo atidarytos Andų papėdėje, Mendozoje. Netrukus pradėjo augti pramoninės vyno gamybos rodikliai – išraiškingo skonio gėrimui buvo naudojamos Criolla Chica vynuogės. Tiesa, šiandien minėtoji veislė naudojama tik pigaus vyno gamybai.

Esminiai vyndarystės pokyčiai siejami su išsivadavimu nuo Ispanijos grandinių ir europiečių imigracija. Pietų Amerika priėmė prancūzus, italus, ispanus ir kitų vyno kraštų atstovus, kurie kartu su savimi atsivežė ir laiko patikrintas vyndarytstės tradicijas, atgabeno vynmedžių sodinukų ir išplėtojo iki tol silpnai gyvavusią vyndarystės sistemą. Tiesa, ilgą laiką pagaminta produkcija buvo parduodama tik vidaus rinkoje, tačiau gana maži pardavimo mastai paskatino ieškoti pelningesnių išeičių – vyno eksportas buvo pradėtas vystyti 1998 m. Šiandien Argentinos vynas eksportuojamas į daugelį Europos valstybių. Klesti ir elektroninės vyninės – Argentinos vynas internetu yra vienas populiariausių pasirinkimų tiek Rytų, tiek Vakarų Europoje.

Šiuo metu Argentinos vynuogynų plotai užima milžiniškas teritorijas – skaičiuojama, kad bendras jų plotas viršija 200 000 ha. Dar prieš 30 metų beveik pusė viso ploto buvo užsodinta rausvosiomis vynuogėmis (populiariausios veislės – Cereza ir Criolla). Šios vynuogės buvo naudojamos baltųjų stalo vynų gamybai. Likęs plotas atiteko baltosioms (maždaug 30 proc.) ir raudonosioms (apie 20 proc.) vynuogėms. Tiesa, besikeičiantys vartotojų įpročiai keičia ir vynuogynų santykius – augant raudonojo vyno paklausai, vis didesnis dėmesys skiriamas tamsiosioms uogoms.

Argentinos geografinė padėtis yra itin palanki vynuogių brandinimui. Šalis džiaugiasi saulėtomis vasaromis ir šaltomis žiemomis, todėl šio krašto augalija yra stipri ir atspari ligoms, priešingai nei daugelis didžiųjų Europos vynuogynų. Tiesa, Argentina priversta kovoti su gana sunkiu rūpesčiu – mažu kritulių kiekiu. Laimei, netoliese Andų kalnų dar XVI a. buvo įrengti drėkinimo kanalai, palengvinantys kaitros periodus. Svarbiausiu Argentinos vyndarystės centru laikomas dailusis Mendozos miestas. Čia pagaminama beveik 50 proc. visų Pietų Amerikos vynų ir daugiau nei 80 proc. visame pasaulyje vertinamo Argentinos vyno.

Filed Under: Laisvalaikis Tagged With: el. parduotuvės, gėrimai, vynas

Peiliai internetu? Pirkite drąsiai!

2015-04-08 autorius: rasytojas Leave a Comment

Yra tam tikrų prekių, kurios gana sunkiai perkamos internetu. Jas reikia pasimatuoti, pabandyti, paliesti, o tik tada pirkti. Kai kas mano, kad viena iš tokių prekių yra peiliai. Kad jų nereikėtų pirkti internetu, o nueiti į parduotuves ir pabandymui pjaustyti nagu, mosikuoti ir tikrinti patogumą, rankenos balansą ir blizgesį. Tai klaidinga nuomonė. Peiliai internetu parduodami kuo puikiausiai.

Pirmiausiai reiktų nuspręsti, kokio įrankio jums reikia. Kam jis bus naudojamas. Iš patirties galiu pasakyti, kad dideli peiliai naudojami rečiau, nes mėsą pjaustome rečiau, nei agurką.

Kitas momentas yra KIEK peilių jums reikia. Priskaičiuojama apie 20-30 jų rūšių, tik klausimas – ar reikia jų visų. Ar reikalingas peiliukas sūriui, taip pat Yanagiba Hocho (japoniškas žuvies peilis) ar Deba Hocho (japoniškas peilis skirtas mėsai be kaulų pjaustyti). Gal pakaks turėti didelį šefo peili arba Santoku Hocho, kuriais pjaustysite vištieną ir kitokią su kaulais, universalų peilį, kuriuo pjaustysite žuvį ir mėsą be kaulų ir nedidelį peilį skirtą daržovėms. Ne visi naudoja specialius skutiklius, todėl dar gali prireikti mažo peiliuko lupimui. Realiai virtuvėje pakanka 4-5 peilių, tad apsispręskite, kiek reikia jums.

Peiliai turi savo gamintojus, kurie yra žinomi ir vertinami už tradicijas, plieno kokybę. Renkantis peilius atkreipkite dėmesį ir į gamintojus. Populiariausi Lietuvoje yra Fiskars, Delimano, Silit, Mora ir t.t. taip pat visa eilė japoniškų gamintojų peilių. Pasidomėkite gamintojo asortimentu ir tada galite nuspręsti, ar jis jums tinkamas.

Peilių rinkiniai – būdas sutaupyti. Taip pat tai puiki dovana… sau. Kitiems dovanoti peilius nėra geras tonas, nebent tai žmonės, kurių darbe peilis yra dažnai naudojamas. Lietuviai net turi prietarą, kad padovanojus peilį žmogui, šis turi bent simboliškai už jį sumokėti, kad dovana neatneštų jam nelaimės.

Dar vienas klausimas – plieniniai ar keramikiniai peiliai? Keramikiniai yra lengvesni ir aštresni, jų nereikia galąsti, tačiau plieniniai peiliai yra kur kas ilgaamžiškesni. Dėl vienos paprastos priežasties – nukritęs nuo stalo keramikinis peilis gali tiesiog sudužti, kaip ir bet kuris puodelis arba lėkštutė, arba bent jau įskilti, o tai jau padarys naudojimąsi juo ne itin komfortabiliu.

Beje, kalbant apie nelaimes, reiktų dar kartą priminti, kad jos nutinka dėl 2 pagrindinių priežasčių: netinkamos peilio priežiūros ir jo neaštrumo ir nuo netinkamo laikymo. Geriausia peilius laikyti vaikams nepasiekiamose vietose specialiuose dėkluose arba ant magnetinio laikiklio sienoje. Kad vaikus apsaugotume nuo didžiųjų peilių ašmenų, jiems reiktų nupirkti vaikiškus peiliukus ir nuolatos mokyti, kaip pajauti skirtingus maisto produktus, kad nesusižalotų. Tik nuolatinis šių įrankių demonstravimas, o ne demonizavimas, padės vaikams lavinti įgūdžius virtuvėje ir išvengti susižalojimų.

Filed Under: Namai Tagged With: el. parduotuvės, peiliai, virtuvė

  • Go to page 1
  • Go to page 2
  • Go to Next Page »

Primary Sidebar

Naujausi straipsniai

  • Didėjanti elektros kaina ir kaip išvengti papildomų išlaidų?
  • Kaip turėtumėte ieškoti SEO paslaugų teikėjų
  • Kilnojamo turto vertinimas: labai populiari ir reikalinga paslauga
  • Vartojimo paskolos – tai puiki idėja, kuomet atsiranda neplanuotų išlaidų
  • Vestuvinių žiedų pirkimas internetu: kodėl tai naudinga

Footer

Seni straipsniai

Temos

aksesuarai automobiliai automobilių nuoma baldai buhalterinė apskaita buitinė technika dalys dantys dantų balinimas darbas el. komercija el. parduotuvės finansai investavimas juvelyrika kelionės kreditai krovinių gabenimas langai logistika mada maistas medicina nuoma papuošalai paskolos paslaugos pinigai plastinė chirurgija reklama remontas rūbai saulės elektrinės saulės energija SPA spintos statybos technika vaikai verslo valdymas vertimų biuras vilkikai virtuvė vyrai žemės ūkis

Visos teisės saugomos. Nekopijuok!