Vyriški kombinezonai internetu

Rūbų prekyba internetu dar labiau intensyvėja. Tam padeda tam tikros rūbų rūšys, kurių nebūtina matuotis prieš perkant. Taip, yra ir tokių. Be kojinių tai gali būti ir kombinezonai, kurių mada kaip tik dabar po truputį ateiną į Lietuvą.

Vyriški kombinezonai internetu parduodami bent keliose interneto parduotuvėse, tačiau reiktų iš karto atskirti jų rūšis:

  1. Laisvalaikio kombinezonai – stilingi rūbai, skirti vilkėti ne tik namuose, bet ir leisti aktyvų laisvalaikį gamtoje, taip pat išeiti „į žmones“.
  2. Miegamieji kombinezonai – šilti medvilniniai arba vilnoniai rūbai skirti nakvynei vėsiose patalpose arba lauke. Juos renkasi žmonės, keliaujantys į šaltus kraštus, taip pat nakvojantys palapinėse.
  3. Darbo kombinezonai – tvirti ir patvarūs darbiniai rūbai visiems, kas dirba šaltu metu. Prie tokių rūbų galima priskirti ir karių kombinezonus bei medžiotojų kombinezonus, nes tai irgi yra lyg savotiškas darbas.
  4. Vaikiški kombinezonai – vaikams skirti rūbai, kuriuos nešioja tiek berniukai, tiek mergaitės (unisex).
  5. Slidinėjimo kombinezonai – specialūs slidinėjimo rūbai, skirti būtent žiemos sportui.

Vyriški kombinezonai internetu parduodami kiek pigiau, todėl jų retai sutiksite populiariuose rūbų prekybos tinkluose ir „butikuose“. Kol kas jų paklausa nėra tokia didelė, tad internete yra kur kas didesnis modelių pasirinkimas.

Kombinezonai internetu kainuoja 30-50 eurų. Tai nėra labai didelė kaina už kokybišką rūbą, kurį galima nešioti ir namie, ir gatvėje. Kadangi kombinezonas – vientisas rūbas, jis pasižymi tam tikromis savybėmis. Jis leidžia kūnui kvėpuoti, sugeria prakaitą, jį lengva plauti. Medžiaga yra dažniausiai natūrali – medvilnė, kartais vilna. Sintetiniai kombinezonai yra daugiau darbinė apranga ir slidinėjimui skirtas rūbas, nes čia reikia specialių savybių – nepralaidumo šaltam orui, padidinto tvirtumo, apsaugos nuo plyšimų ir t.t. Jų kaina yra kur kas didesnė, todėl daug kas tokių kombinezonų ieško padėvėtų rūbų parduotuvėse, kur galima surasti labai neblogų variantų už priimtiną kainą.

Vyriški kombinezonai internetu – puiki galimybė įsigyti originalų ir stilingą rūbą, kurį išsirinksite iš gana plataus asortimento. Reikia tik nepatingėti pasiieškoti.

Beje, jo matuotis nereikia todėl, kad tai gana palaidas rūbas, paslepiantis kūno formas, o ne jas išryškinantis. Jis tinkamas neidealių kūno formų savininkams, kurie paprastai vengia rūbus pirkti internetu dėl jų „šabloniškumo“.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *