Prezervatyvai internetu: internetinė komercija ateina ir į jūsų miegamąjį

Jei mūsų tėvai ir seneliai tarybiniais laikais turėdavo stovėti kilometro ilgio eilėse, norėdami įsigyti pačių būtiniausių prekių, tai šiandien mes galime džiaugtis tiek plačiu asortimentu, tiek ir apsipirkimo galimybių alternatyvomis. Galime kelis kartus per savaitę (apsipirkimo dažnumas priklauso nuo individualių poreikių) žingsniuoti į prekybos centrą. Galime ir…niekur neiti, tačiau būti viskuo apsirūpinę. Ne, nėra čia jokios fėjos su stebuklinga burtų lazdele, tiesiog – internetinė prekyba, kuri daliai žmonių yra savaime suprantama, o kiti pastarąją dar tik atranda. Perkama ir parduodama viskas nuo A iki Z, tačiau galima išskirti tam tikras prekių kategorijas, kurios internete yra itin paklausios. Prekės „N-18“ –  prezervatyvai, lubrikantai, vibratoriai, seksualūs rūbai ir kiti pikantiški pirkiniai – vieni iš jų. Itin graibstomi prezervatyvai internetu: juk tai – ne prabangos, bet, galima sakyti, pirmo būtinumo prekė.

Į klausimą, kodėl prezervatyvai internetu tokie populiarūs, pastaruosius perkantys, tikėtina, pateiktų savus atsakymus. Tačiau jei juos sugrupuotume, išryškėtų šios pagrindinės priežastys: kaina, kokybė, platus asortimentas, anonimiško apsipirkimo galimybė.

Kaina

Jei lygintume, kiek kainuoja tokios pačios rūšies prezervatyvai internetu, ir tarkime, parduodami prekybos centre, beveik kiekvienu atveju pirmasis pardavėjas pasiūlytų draugiškesnę kainą.

Kokybė

Jei neperkate akis į akį, dar nereiškia, jog pardavėjas siekia jus apgauti, įbrukdamas nekokybišką prekę (aišku, tai negalioja perkant iš neaiškių asmenų, pasiskelbusių skelbimų portaluose). Specializuotose erotinių prekių parduotuvėse parduodami ir žinomų prekinių ženklų prezervatyvai, ir ne tokie populiarūs, tačiau nereikia abejoti, jog visos prekės yra kokybiškos ir atitinka keliamus standartus.

Asortimentas

Internetinių parduotuvių asorimento neapriboja lentynų dydis – čia galite rasti daug įvairių prekių. Neretai konkrečiai pageidaujamą prezervatyvo rūšį pirkėjas gali rasti tik internetinėje pardotuvėje, prekybos centruose asortimentas yra gerokai skurdesnis.

Anonimiškumas

Galbūt ir ne kiekvienas tai pripažintų, bet galima spėti, jog anonimiškumas – bene pagrindinė priežastis, lemianti, jog prezervatyvai internetu vis labiau populiarėja. Retas nori įsileisti stebėtoją į savo miegamąjį: demonstravimas, jog renkiesi ar perki prezervatyvus ir yra iš tos „serijos“.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *