El. prekybą rinktis šiuo metu yra ypač naudinga

Nesugalvojate nuo ko pradėti ruoštis el. prekybos veiklai? Jeigu esate fizinis asmuo, kuris viską darys vienas pats, tuomet aišku, kad geriausia būtų pradėti nuo individualios veiklos įregistravimo. Paskui liks tik susirasti tiekėjus ir žiūrėti kur pakavimo medžiagos būtų parduodamos pigiau. Tiesa, pakavimo medžiagas mažiausiomis kainomis siūlo el. parduotuvė Vokucentras.lt ir ten neretai galima derėtis ir dėl didmeninių įsigijimų. Kaip bebūtų, veiklos įteisinimas turėtų būti pats pirmasis jūsų žingsnis pradedant bet kokio tipo veiklą. Individualios veiklos įregistravimas galimas internetu ir aišku – patartina tai daryti būtent elektroninėje erdvėje, nes tai truks vos kelias minutes.

El. parduotuves atidaryti dabar yra be galo paprasta, tačiau turėkite galvoje, kad vykdant individualią veiklą, teks pildyti ir apskaitos dokumentus. Turėsite išrašyti sąskaitas faktūras, jeigu to paprašys klientai. Kiekvienas pardavimas turės būti registruojamas apskaitos žurnale. Pavyzdžiui, jeigu parduosite kažkiek prekių vienam žmogui, tuomet gauto apmokėjimo dokumentą (banko sąskaitos išrašą) turėsite užregistruoti apskaitos žurnale. Taip daryti reikės su kiekvienu pardavimu. Žinoma, turėkite galvoje, kad prieš tai įsigytos prekės gali būti įtraukiamos į išlaidas. Jas užregistruosite tame pačiame žurnale ir tiek. Pabrėžtina, kad asmenys, kurie renkasi išlaidomis laikyti 30 procentų pajamų, išlaidų apskaitos vesti neprivalo. Tačiau tai nereiškia, kad nėra būtinybės laikyti prekių įsigijimą įrodančius dokumentų. Mažą ką – teisėsauga gali atlikti tyrimą, kurio metu bandys nustatyti ar prekiaujate legaliomis ir teisėtai įgytomis prekėmis.

Kas liečia el. parduotuvių įkūrimą, tiesiog reikia žinoti, kad tokia prekyba yra naudingesnė nei renkantis tradicines parduotuves. Trumpai tariant, fizinės parduotuvės turi labai daug trūkumų ir tik laiko klausimas kada jos visai išnyks. Dauguma jų atsidaro labai greitai, tačiau dėl didelių nuostolių jos taip pat greitai ir užsidaro. Tad, jeigu norite išbandyti savo jėgas prekyboje, tuomet rinkitės el. parduotuves, nes jos turi daugiau privalumų ir nepriverčia patirti didelių išlaidų. Tuo labiau – internetu prekiaudami kažkokiomis prekėmis pagal IV pažymą, kaupsite ir šiokią tokią patirtį, kurią vėliau galėsite parodyti potencialiems darbdaviams, jeigu nuspręsite kažkur darbintis pagal darbo sutartį.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *