Kokybiška vonios kambario įranga – misija įmanoma!

Tinkamai parinkta vonios kambario įranga kasdienėms procedūroms suteikia kur kas daugiau patogumo, užtikrina jūsų komfortą ir apsaugo nuo greitų vonios kambario remonto darbų. Būtent dėl šios priežasties, renkantis vonios kambario įrangą, vonios baldus ir santechniką, reikėtų netaupyti, o didžiausią dėmesį skirti kokybei, kadangi įrangos gedimo pasekmės gali būti itin skaudžios.

Kokių klaidų reikėtų vengti?

Iš tiesų, kad išvengtumėte galimų klaidų, apie vonios kambario įrangą ir santechniką reikėtų pradėti galvoti dar prieš vonios kambario įrengimą arba remonto darbus. Bene daugiausiai sunkumų kyla dėl to, kad apie vonios baldus ir įrangą pradedama galvoti pavėluotai, kuomet daugelį sprendimų įgyvendinti būna pernelyg sudėtinga ar brangu. Kita dažna klaida – orientavimasis į kainą, kas leidžia įsigyti pigesnę, bet nekokybišką prekę. Be to, labai svarbu nepamiršti dizaino sprendimų. Kad vonios kambarys būtų stilingas, kiekviena čia esanti detalė turi derėti prie bendros patalpos atmosferos.

Svarbiausia vonios kambario įranga

Įrengiant vonios kambarį, didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas vonios ir (arba) dušo, unitazo, maišytuvų ir praustuvų pasirinkimui. Primename, kad vonios kambarys turi būti ne tik stilingas, bet ir patogus naudoti. Dėl šios priežasties, turite iš anksto apsispręsti, ar montuosite ir dušo kabiną, ir vonią, ar geriau rinktis vieną iš jų, tačiau užtikrinti patogų judėjimą vonioje (tai aktualu, jei vonios kambarys yra nedidelis). Unitazai gali būti pakabinami ir pastatomi. Pastarieji kainuoja mažiau, jų montavimas paprastesnis, tačiau jie užima daugiau vietos, todėl gali sukelti nepatogumų mažoje erdvėje. Vandens maišytuvai gali būti potinkiniai ir virštinkiniai, tačiau nepamirškite, kad sprendimas turi būti priimtas dar prieš pradedant remonto darbus, kadangi vėliau potinkiniai montavimo darbai bus nebeįmanomi. Praustuvai gali būti su baldais ir be jų, – konkretus sprendimas priklausys nuo vonios kambario dydžio, bendros stilistikos ir individualių poreikių.

Stiliaus ir kokybės dermė

Kadvonios kambario įranga džiugintų ne vienerius metus, užtikrintų ilgaamžę kokybę ir patogų naudojimą, rinkitės žinomų gamintojų įrangą, kuriai suteikiama kokybės garantija. Nepamirškite, kad nemažiau už kokybę svarbu tinkamai atlikti įrengimo darbai. Venkite remonto darbus atlikti savarankiškai. Tik tinkamai sumontuota įranga užtikrins kokybę, kurios pageidaujate. Kad vonios kambarys būtų ne tik patogus, bet ir stilingas, nepamirškite pagalvoti apie baldų spalvas, formas ir estetiką, taip pat – įsigyti vonios kambario aksesuarų. Idėjų vonios įrengimo darbams galite pasisemti internete, atvykę į vonios kambario įrangos ekspozicijas ar bendraudami su profesionaliais interjero dizaineriais.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *