Plaukų dažai ir tonavimo priemonės: kada kokias rinktis?

plaukai

Šiandien, kai rinkoje yra daugybė spalvos keitimo priemonių plaukams, kiekvienas galime išbandyti vis naują atspalvį ir keisti jį atrandant sau labiausiai tinkamą. Visgi, ne visuomet aišku, kada reikalingi plaukų dažai, o kada tai jau ne dažymas, o tik tonavimas. Tai naudinga žinoti tiek norinčioms keisti spalvą, tiek galvojančioms apie darbą grožio srityje.

Kada rinktis plaukų dažus?

Tiek įprastose parduotuvėse įsigyti, tiek profesionalūs plaukų dažai veikia vienodai. Jų funkcija – pakeisti plauko spalvą. Todėl plaukų dažai naudojami dažant visą plauką. Kai reikia, kad visas plaukas įgautų ne atspalvį, o tikrą ryškią spalvą. Todėl su plaukų dažais galima netgi ir visai pakeisti plaukų spalvą, jeigu tai daroma profesionaliai. Tad jeigu nusprendėte patamsinti plaukus ir iš brunetės tapti juodaplauke, jums reikalingi kokybiški plaukų dažai. Su profesionalų pagalba, plaukus galima dažyti ir iš tamsesnės į šviesesnę spalvą, tačiau tam reikia daugiau priemonių ir žinių.

Kada reikalingos tonavimo priemonės?

Plaukų tonavimo priemonės veikia kiek kitaip nei plaukų dažai. Dažniausiai jos ne visiškai keičia plaukų spalvą, tačiau daugiau suteiki atam tirko atspalvio. Todėl tonavimas gali būti atliekamas įvairiais atvejais. Pavyzdžiui, labai dažnai tonavimas atliekamas tuomet, kai norisi šviesintiems plaukams suteikti daugiau baltumo ir švaresnio atspalvio, kad plaukai neatrodytų per daug geltoni. Taip pat pastaruoju metu labai populiaru šviesius plaukus tonuoti pridedant šiek tiek spalvos. Pavyzdžiui, kai šviesūs plaukai tonuojami rausva, melsva, netgi žalsva spalva.

Tonavimo metu naudojamos profesionalios plaukų tonavimo priemonės. Jos nepakeičia visiškai plaukų spalvos, kaip tai daro plaukų dažai, tik suteikia papildomo atspalvio. Taip pat tonuoti galima kai norima plaukus papuošti sruogelėmis, pakeisti plaukų galiukų spalvą.

Kur įsigyti kokybiškas priemones?

Jeigu norite, kad plaukų dažymas ir tonavimas būtų atlikti tinkamai ir suteiktų tokį rezultatą, kurio tikitės, reikia rinktis patikimas kokybiškas priemones. Tiek profesionalūs plaukų dažai, tiek tonavimo priemonės yra parduodamos specializuotose parduotuvėse ir būtent ten reikėtų pirkti šiuos gaminius. Čia siūlomi tik rinkoje žinomi ir patikimi gamintojai. Prie prekių pateikta visa reikalinga informacija, galite susipažinti su visa prekių sudėtimi. Atkreipkite dėmesį, kad renkantis tokias priemones, labai svarbu pasirinkti būtent Jūsų plaukų spalvai tinkančius dažus ar tonavimo priemones. Tokio plataus pasirinkimo niekuomet nebūna paprastose prekybos centrų lentynose, kur parduodami vos kelių atspalvių dažai plaukams.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *