Kokias problemas gali išspręsti auksiniai auskarai?

auskarai

Tada, kai norisi nustebinti dailiosios lyties atstovę, tenka pasukti galvą, kaip tai padaryti. Vieni „neriasi iš kailio” ir ieško ko nors būtinai rankų darbo ir vienetinių kūrinių, kiti stengiasi nustebinti naujais potyriais, o treti puikiai žino, kad personalizuoti papuošalai ir pati geriausia dovanos idėja kiekvienai moteriai. Taigi visko, ko Jums gali prireikti, tai apsilankyti internetinėje juvelyrinių papuošalų parduotuvėje ir pasinerti į papuošalų paieškas. Didžioji dalis papuošalų gali būti sukurti individualiai su tai pabrėžiančiomis detalėmis. Juk galima tiek daug ką nors išgraviruoti, tiek įmontuoti konkrečios moters mėgstamą brangakmenį ar tiesiog vidinėje žiedo pusėje išgraviruoti palinkėjimą, kurį ji visada perskaitys užsimaudama žiedą ir vis žavėsis turėdama tokį originalų gaminį. Juk tikrai ne visos moterys turi vienetinius papuošalus, tad Ta vienintelė dailiosios lyties atstovė gali didžiuotis turinti ją mylinčius žmones šalia.

Iš aukso pagaminti papuošalai, o ypač auksiniai auskarai, yra itin graži ir ilgalaikė dovana. Sakoma, kad tikriausiai nieko nėra ilgaamžiškesnio, puošnesnio bei dailesnio nei originalūs rankų darbo personalizuoti papuošalai. Svarbiausia, kad papuošalą mėgtų moteris ir jis ilgą laiką tiesiog negulėtų papuošalų dėžutėje.

Kiekviena moteris sutiks, kad auskarų niekada nebus per daug. Ypač jeigu tai – auksiniai auskarai. Vienos labiau mėgsta ilgus ir kabančius auskarus, o kitos mieliau renkasi prie ausies prigludusius papuošalus. Nors idealiausia, o kad pasirinkimas būtų įvairus ir auksinius auskarus būtų galima nešioti prie kiekvienos aprangos bei esant tam tikrai progai, tiek ir kasdienai, jų turi būti gausus pasirinkimas.

Daugelis damų siekia, kad atrodytų tobulai. Tad ir reikalinga išsirinkti nepriekaištingai atrodančius auksinius auskarus. Kadangi jų įvairovė beveik begalinė, tai atidžiai ištyrinėkite savo veidą bei mėgstamą aprangos stilių, kad rastumėte tinkamiausią ausies papuošalų variantą.

Sakoma, kad galima auksiniais papuošalais ne tik pasipuošti, bet ir pakoreguoti veidą. Atsižvelgiant į veido formą rinkitės auksinius auskarus.

  • Turint pailgą veidą rinkitės auskarus su mažais karoliukais ar akutėmis.
  • Jeigu veidas apvalus, o kaklas trumpas – idealiausiai tiks ilgi auskarai auksiniai auskarai
  • Keturkampį veidą sušvelnina apvalūs bei ovalūs auskarai.

Ar jau žinote, kuriuos auksinius auskarus pasirinksite Jūs?


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *