Kaip pasirinkti ir dėvėti papuošalus?

Kuriant savo įvaizdį, dažna moteris daugiau dėmesio kreipia į aprangos pasirinkimą, ir visai nepelnytai užmiršta papuošalus. Tai klaidinga nuomonė. Kartais užtenka net mažos detalės, kad atrodytumėte nepriekaištingai. Arba atvirkščiai, netinkamai parinktas papuošalas gali sudarkyti visą kruopščiai kurtą aprangos stilių. Tad kokius parduoda papuošalus mūsų šalies juvelyrikos gaminių gamintojai ir kaip nepasiklysti jų gausoje?

Pirmiausia derėtų atkreipti dėmesį  iš kokios medžiagos pagaminti papuošalai. Jeigu jaunutės merginos šauniai atrodys pasipuošusios pigia bižuterija, tai solidesnio amžiaus moteris, seginti  tokius papuošalus, gali atrodyt  netgi labai juokingai. Tad rinkitės tauriųjų metalų apyrankes, auskarus ar kaklo papuošalus ir visuomet atrodysite madingai ir, tuo pačiu, solidžiai. Tam labai tinkami yra sidabro bei aukso aksesuarai. Šių tauriųjų metalų gaminiai niekad neatrodys senamadiškai. Be to, tiek sidabras, tiek auksas turi vieną unikalią savybę – universlumą. Ką norime tuo pasakyti?

Minėtų  tauriųjų metalų auskarais, apyranke, kaklo vėriniu ar laikrodžiu skoningai atrodo pasipuošę  tiek paaugliai, tiek vyresnio amžiaus žmonės. Tikriausiai  dažnai tenka sutikti gatvėje ar kokiame nors renginyje ir visai mažytę mergaitę, pasipuošusia mažyčiais sidabro auskarais. Be to, tiek aukso, tiek sidabro papuošalai visuomet atrodys skoningai bet kokioje aplinkoje. Tiek darbo dieną biure, tiek iškilmingame vakarėlyje pasipuošusi sidabriniais ar auksiniais  papuošalais moteris visuomet atrodys stilingai  ir madingai.  Juvelyrinių gaminių prekeiviai pastebi, jog vyrai taip pat noriau renkasi sidabro bei aukso gaminius, nei kitokių metalų ar medžiagų.  Paklausus juvelyrikos srities specialistų nuomonės, kodėl šie gaminiai tokie populiarūs, tenka išgirsti, jog, paslaptis labai paprasta –  šis metalai vienu metu geba atrodyti  ir santūriai,  ir prabangiai.

Kalbant apie papuošalų rūšis galima išskirti pagrindines: auskarai, kaklo papuošalai, apyrankės ir žiedai. Juvelyrinių gaminių prekybininkai, kurie parduoda papuošalus iš įvairiausių medžiagų ir skirtingiausių stilių, sako, jog išskirti kažkurią vieną rūšį, kaip pačią populiariausią,  yra gana sunku. Jie pasidžiaugia tik tuo, jog pirkėjų skonis tampa vis labiau rafinuotas, todėl vis dažniau atkreipiamas dėmesys į netikėtų formų bei  stilių papuošalus. Be to, anot jų,  moterys vis dažniau yra linkę įsigyti vieną, bet vertingą papuošalą. Tai parodo, jog dailiosios lyties atstovės nenori savęs apkrauti begale blizgučių, o renkasi vieną kokybišką ir, tuo pačiu, įspūdingą aprangą papildančią detalę. Tai reiškia, jog, sakykim, jeigu dėvite ilgus, blizgius auskarus, kaklą papuoškite tik minimalia grandinėle arba apskritai nedėvėkite jokios kaklo puošmenos. Tuo tarpu, pasirinkus įspūdingą kolje, į ausis verkite tik mažyčius, akies nerėžiančius auskarus.

Tą patį galima pasakyti ir apie rankų papuošalus. Jei mūvite keletą apyrankių, arba vieną, bet itin išraiškingą, venkite tokių pačių,  rėkiančių žiedų. Jeigu neatsispyrėte pagundai užsidėti masyvų žiedą, tuomet apyrankių galite visai atsisakyti.

Kita svarbi taisyklė – ieškodami papuošalų, gerai apsvarstykite kokiomis progomis juos dėvėsite ir kiek tam galite skirti pinigų. Jeigu tinkamai parinktas papuošalas suvaidins neabejotinai svarbų vaidmenį užbaigiant bet kokio stiliaus derinį, tuomet galite būti tikri, jog investavote į savo išvaizdą racionaliai ir protingai.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *