UAB Nordgain biuras – ne tik Vilniuje, bet ir Londone

Finansai – įdomi tema. Tai pajamos ir išlaidos, kainos, vertė. Finansai itin aktualūs verslo atstovams. Šį dalyką puikiai supranta ir UAB Nordgain. Įmonės specializacija – buhalterinė apskaita, darbo užmokestis, vadybos paslaugos.

Ar žinote, kad UAB Nordgain yra sparčiausiai Lietuvoje auganti užsakomųjų finansinių paslaugų bendrovė? Tai solidus rodiklis. Bet įmonė dar labiau stiebiasi ir atidaro biurą užsienyje. Tad dabar veikia du biurai. Vienas Vilniuje, o kitas Londone.

Kuo grindžiamas sprendimas plėstis? Kompanijos teigimu, tai aktualu norint išlaikyti tarptautinį konkurencingumą. O užsienio miestas pasirinktas neatsitiktinai. Londonas – vienas didžiausių pasaulio finansų centrų.

UAB Nordgain kalba apie galimybes, apie abiejų šalių verslo aplinkos pranašumą. Suprantama, kad sprendimas priimtas gerai apgalvojus. Akcentuojama ir galimybė darbuotojams kilti karjeros laiptais. Tai apskritai įrodo įmonės sėkmę ir tinkamai pasirinktą kelią.

Dabar vertėtų aptarti keletą punktų, susijusių tiek su pačia įmone UAB Nordgain, tiek su verslo plėtros tema.

  1. Siekis. Šis žodis verslo pasaulyje ypač gajus. Juk šioje terpėje nuolat siekiama, stengiamasi. Paslaugų tobulinimas, partnerių paieška, biuro modernizavimas – visa tai yra norai, kuriuos bandoma įgyvendinti.
  2. Produktyvumas – dar viena svarbi sąvoka. Tai tikslingas ėjimas karjeros keliu. Tai susikoncentravimas ir efektyvus uždavinių atlikimas tikslo link.
  3. Tradicijų ir modernumo dermė. Paprastai priešinama tai, kas sena ir nauja. Tačiau verslo pasaulyje pasitarnauja šių priešpriešų suderinimas. Galima įvardyti ir kitaip – patirtis ir inovacijos.
  4. Atsakomybė. Verslas turi būti atsakingas. Šiuo požiūriu minėtinos UAB Nordgain buhalterijos paslaugos, nes nepriekaištinga buhalterija – atsakomybės požymis, o kartu ir teigiamo įvaizdžio formavimas.
  5. Ne tik įvaizdis. Tai svarbu, tačiau pradžia – ne išorinis blizgesys, o sklandi veikla kompanijos viduje. Taip mikroklimatas malonus, skatinantis siekti tikslų.

Štai tokie penki punktai yra verti dėmesio ne tik kaip gražiai skambanti straipsnio dalis, bet ir kaip veiklos procesų iliustracija. Tiksliau, sėkmingų procesų iliustracija. Nes sėkmė – tai, ko tikisi kiekviena įmonė. Skirtumas paprastas – vieni tikisi, o kiti siekia (kad ir kaip dažnai šis žodis čia figūruoja, juo labai gerai apibūdinami su verslu susiję aspektai).

Tai, kad UAB Nordgain neapsiriboja biuru Vilniuje, irgi galima gretinti su sėkmės noru. Juk niekas nevystytų veiklos kryptimi, kuri atrodytų neverta dėmesio. Taip pat reikėtų pasakyti, kad kiekvienai įmonei, nepriklausomai nuo specifikos ar dydžio, reikalingas efektyvus finansų valdymas. Nes kitu atveju kiek stagnuojama arba dirbama chaoso sąlygomis.

Kai finansai valdomi tinkamai, tai ir penki aukščiau aptarti punktai yra išpildomi. Siekiai įgyvendinami, dirbama produktyviai, atsakingai; nesipriešina patirtis ir naujumas, pradedama ne nuo išorinio blizgesio, o nuo pamatų.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *