Kodėl balta šypsena yra svarbu?

Kasdien odontologijos klinikose dantų balinimas susilaukia daugybės žmonių dėmesio. Tai iš tiesų labai populiari, netgi – viena populiariausių estetinės odontologijos paslaugų. Žmonių neatbaido nei dantų balinimas kaina, nei tuo, kad tai gali turėti nedidelį šalutinį poveikį, dėl kurio po balinimo reikia atsargiai dėti į burną dažančius dalykus bent porą parų. Balta graži šypsena – kiekvieno sėkmingo žmogaus svajonė, o gal įrankis tai sėkmei pasiekti. Kodėl gi dantų balinimas toks svarbus daugybei žmonių, ir kodėl žmonės siekia baltos šypsenos?

Pirmojo įspūdžio galia

Paklauskite bet kurio žmogaus, kuriam buvo atliktas dantų balinimas kapomis ar kitomis priemonėmis – kokį įspūdį jo dantys kurdavo anksčiau, ir kokį dabar? Jeigu anksčiau galėdavote nusišypsoti tik paprasta, dėmesio neatkreipiančia pilka arba gelsva šypsena, tai akinantis šypsenos baltumas vieną dieną tampa kažkuo nuostabiu. Kartais mums patinka vienas ar kitas žmogus vien dėl to, kad jo šypsena mus užkeri, užburia. Mes tada nemąstome, ar jam buvo atliktas dantų balinimas lazeriu, ar jis kitais būdais įgijo tą savo šypseną. Mes tik mąstome apie tai, kad mums smagu su tuo besišypsančiu žmogumi. O ką jau kalbėti apie pirmąjį įspūdį. Jis nulemia tiek daug, kad balinimas lazeriu kaina tikrai tiek nekainuoja, kiek gali suteikti pridėtinės vertės tas pirmasis baltos šypsenos įspūdis. Kaip dažnai patenkame į situacijas, kada mums labai svarbu ir reikalinga padaryti gerą įspūdį, tačiau kažkodėl to padaryti nepavyksta? Būtent balta šypsena galbūt ir padėtų mums.

Pasitikėjimas savimi

Kai kalba eina apie šypseną, turime pripažinti, kad ji neatsiejama ir nuo pasitikėjimo savimi. Jeigu norime, kad odontologijos klinika Vilniuje mums suteiktų pasitikėjimo savimi – reikia išsibalinti dantis. Jeigu jie kreivi, pageidautina ir pasitiesinti. Kam visa tai? Nes tada, kai žinosime, jog užtikrintai galime šypsotis ir skleisti grožį pasauliui su savo šypsena, tada mes galėsime būti drąsūs, labiau pasitikėti savimi ir gauti tai, ko iš tiesų esame verti.

Tikimybė įsidarbinti

Tokiose klinikose kaip Dantų harmonija jums efektyvus dantu balinimas būtų atliekamas per vieną ar kelis kartus, priklausytų nuo to, kokia yra dantų būklė. Tačiau vėliau galėtumėte džiaugtis tokiais rezultatais, kurie galbūt net iš esmės pakeistų jūsų gyvenimą. Įvairūs tyrimai rodo, kad savimi pasitikintys, besišypsantys per darbo pokalbį žmonės turi iš tiesų kur kas didesnę tikimybę įsidarbinti pageidaujamoje darbo vietoje.

Tikimybė dirbti sėkmingiau

Jeigu dirbate pasislėpę laboratorijoje, tuomet galbūt dantu balinimo juosteles jums ir nepridės to sėkmingumo darbe. Tačiau tais atvejais, kada darbas yra tiesiogiai susijęs su bendravimu, su tuo, kaip jūs kalbatės su klientais, verta pasidomėti, kiek kainuoja dantu balinimas ir į tai investuoti. Tokia dantu prieziura jums iš tiesų gali padėti geriau parduoti savo prekes, pasiekti norimų rezultatų kur kas greičiau. Koks čia stebuklas, galbūt klausite. Stebuklas toks, kad  šypsena parduoda. Netgi yra toks angliškas išsireiškimas. Bendraujant, pardavinėjant ir konsultuojant labai svarbu šypsotis žmonėms, nes jie tuomet jaučiasi mėgstami, mieli, geri. O juo labiau mūsų šalyje, kur šypsena yra retas svečias.

Tikimybė rasti partnerį

Jeigu turite negražią šypseną ir ieškote antrosios pusės, tikrai vertėtų pasidomėti, kaip išsibalinti dantis. Galbūt tai ir bus jūsų patrauklumo receptas, kuris nulems sėkmę santykiuose – išsibalinsite dantis ir net nepastebėsite, kaip greitai bei lengvai užmegsite norimus santykius.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *