Maisto pakaitalus geriausia pirkti internetu

Maisto pakaitalai – prekė, kuri nesivolioja apatinėse Maximos ar Norfos lentynose. Tai itin specifinis produktas, skirtas žmonėms, kurie tikrai žino, ką perka ir kam tai reikalinga. Juk nesinorėtų girdėti kalbų, kaip iš maisto pakaitalų miltelių kepami blynai, nes jie vanilės ar braškių skonio…

Šiuo metu Lietuvoje yra bent kelios el. parduotuvės, prekiaujančios maisto papildais. Iš jų lietuviškus galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Maisto papildai dažniausiai gaminami užsienyje, tačiau pasitaiko ir lietuviškų produktų.

Vienas iš naujausių maisto pakaitalų – S-FOOD maisto pakaitalas-papildas. Jo kaina 29-31 eurų (priklauso nuo to, kam skirta – vyrams ar moterims). Tai miltelių pavidalo maisto pakaitalas. Vartojamas jis 4 kartus per dieną. Paruošimo būdas irgi labai paprastas ir greitas. Reikia tik visą maišelio turinį supilti į plaktuvę, užpilti 350 ml. vandens ir kelis kartus gerai suplakti. Toks „maistas“ pagaminamas per 1 minutę, todėl labai mėgiamas laiko nuolat neturinčių žmonių, negalinčių normaliai pavalgyti.

Maisto papildas-pakaitalas S-FOOD yra skirtas žmonėms, kurie bando mesti svorį. Be didesnių pastangų per savaitę galima numesti iki 1-1,5 kg svorio. Maisto papildo veikimo būdas yra labai paprastas. Per dieną žmogus privalo gauti 1500 kilokalorijų (moteris) arba 2000 kilikalorijų (vyras) energijos. Viskas, kas gaunama viršaus eina į riebalus. Dėl to kurį laiką maitinantis tik su tiek kalorijų, kiek reikia, pradedamas deginti riebalinis sluoksnis, nes realiai organizmui reikia daugiau energijos. Nereikia papildomai sportuoti, kad būtų sudeginta dienos norma. Pakanka tik laisvai judėti – vaikščioti, kopti laiptais, pajudėti darbo vietoje.

Maisto pakaitalas yra miltelių pavidalu. Jei maisto pakaitalas yra jogurto ar javainio batonėlio pavidalo, tai nelaikoma maisto pakaitalu – tiesiog kaloringu maistu. Tokie produktai tinka mažinti skrandžio apimtį, tačiau nepakeičia maisto.

Maisto pakaitalas yra surūšiuotas 5 dienoms. Kas dieną – po 4 porcijas pusryčiams, priešpiečiams, pietums ir vakarienei. Tokiu maistu maitinantis 5 dienas per savaitę galima pasiekti puikių rezultatų. Aišku, reikia vartoti ir daug vandens. Su 4 porcijomis gaunama 1400 ml skysčio, tad pakanka pasirūpinti, kad būtų suvartojamas dar bent 1 litras ir organizmas gaus reikalingą dienos vandens normą.

Maisto pakaitalo vartojimo metu galima gerti arbatą ir kavą be cukraus.

Maisto pakaitalus-papildus S-FOOD rasite interneto parduotuvėje www.s-food.lt.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *