Laikinos administratorės paslaugos – kas tai?

Paskelbta: 2020-03-302020-03-31 | Autorius: admin

Kiekvienos įmonės įvaizdį atspindi ne tik jos atlikti darbai ir įgyvendinti projektai. Įmonės įvaizdis – tai visuma, nuo biuro iki darbuotojų įvaizdžio. Ypatingai svarbus įvaizdis ir bendravimo kultūra tų darbuotojų, kurie turi tiesioginį gyvą ar telefoninį kontaktą su klientais. Tai be abejonės yra pardavimų vadybininkai ir biuro administratorė ar administratorius. Juk administratorius dažniausiai būna pirmas žmogus, kurį klientas sutinka, atvykęs į įmonės biurą.

Iš tiesų biuro administratoriaus darbas yra nelengvas, neretai apimantis ne tik  personalo, Darbo kodekso išmanymą, finansinės apskaitos bazinį supratimą, bet ir svečių pasitikimą, kavos bei arbatos ruošimą. Negana to, biuro administratoriui nevalia užmiršti ir profesinės etikos bei etiketo taisyklių, bendravimo įgūdžių. Nes jo įvaizdis yra ypatingai svarbus, kartais galintis nulemti tolimesnius tarpusavio su klientais santykius.

Tikėtina, kad daugelyje įmonių biuro administratoriai yra būtent tokie. Šie žmonės yra labai svarbi įmonės veiklos grandis, kuri nepertraukiamai atlieka visus reikalingus administracinius darbus. O esant poreikiui, organizuoja ne tik savo, bet ir kitų darbuotojų darbo, komandiruočių veiklą. Deja, bet biuro administratoriai taip pat turi teisę į kasmetines darbuotojo atostogas, kaip ir kiti. Taip pat, kaip ir kiti darbuotojai, jie kartais suserga, ar jiems nutinka netikėti dalykai. O tai neretai nutinka įmonei pačiu netinkamiausiu laiku ir tampa nemenku iššūkiu.

Taigi, laikino biuro administratoriaus paslauga yra ypač aktuali toms įmonėms, kurios turi tik vieną biuro administratorę (-ių). Ši paslauga suteikia galimybę užpildyti šio itin svarbaus įmonės darbuotojo vietą laikinai. Juk laiškų, dokumentų ruošimas, siuntimas bei įvairių pirkimų organizavimas ir klientų skambučiai nelaukia. Todėl pasinaudojus profesionalaus laikino administratoriaus paslaugomis, nereikės rūpintis, kad visi svarbūs ir einamieji dienos darbai liks neatlikti.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *