Kokias galimybes suteikia APVA parama?

Šiandien saulės elektrine jau nenustebinsi nieko. Saulės elektrinę galima vis dažniau išvysti ne tik ant pramoninės paskirties statinių, bet ir ant individualių namų stogų. Tą lemia net tik kelis kartus nukritusi šių įrengimų kaina, bet ir vis labiau klientų atžvilgiu tobulėjanti APVA parama.

Pirmiausia apie saulės elektrinių teikiamus privalumus:

  • Karštą vasaros dieną vėdinti namams naudojami ventiliatoriai ir kondicionieriai sunaudoja tikrai nemažai elektros išteklių. Saulės elektrinės pagaminta elektros energija leis efektyviai sumažinti šias išlaidas.
  • Saulės energiją galima panaudoti namų šiltinimui.  Pasistatę saulės elektrinę su dviguba apskaita, galėsite vasarą sugeneruoti tikrai nemažai elektros energijos, kuri žiemos metu bus panaudota namų šildymui.
  • Saulės elektrinės ir teno pagalba namuose visuomet turėsite karšto vandens.
  • Net ir šiandien dažnai namų, kiemų, terasų ir kitų namų visavertis apšvietimas laikomas didele prabanga. Saulės elektrinė aprūpina dideliu kiekiu elektros energijos, kurios užtenka ir visaverčiams namų aplinkos apšvietimui.

Grįžkime prie APVA paramos. Niekam ne paslaptis, jog dažnai ilgas ir klaidus reikalingų dokumentų pildymas bei tvarkymas dažną žmogų atbaido nuo bet kokio su tuo susijusio pirkinio. Pasirinkite tokią saulės elektrinėmis prekiaujančią įmonę, kuri ne tik suteiks įrangos sumontavimo paslaugas, bet ir pasiūlys pažymos paramai gauti pildymą. įsirengiant saulės elektrines tiek nuosavuose namuose, tiek daugiabučiuose, specialistai išskiria APVA paramos  privalumus: manoma, jog be paramos saulės elektrinė atsiperka per 8-9 metus, o su APVA parama per 5-7  metus. Akivaizdu, jog valstybės parama ženkliai sutrumpina saulės jėgainės atsipirkimą.

Turėtumėte žinoti, jog paraiškos paramai saulės elektrinėms gauti priimamos kelis kartus per metus. Paraiškų priėmimas nuo paskelbimo trunka apie mėnesį. Saulės elektrinė turi būti įrengta po paramos patvirtinimo gavimo. Saulės elektrinę po paramos paskelbimo galėsite įsirengti per 9 mėnesius.

Nuo ko reikėtų pradėti, jeigu nusprendėte, jog jums reikalinga APVA parama? Veiksmai turėtų būti tokie:

  • Sužinoti pastato ar žemės sklypo ant kurio bus įrengiama saulės elektrinė unikalų numerį.
  • Apsvarstyti saulės elektrinės galingumą, bent apytikslį.
  • Turėkite prisijungimą prie elektroninės bankininkystės arba mobilųjį parašą.
  • Sulaukite kada bus paskelbtas paraiškų priėmimas.
,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *