Jau egzituoja skolos pirkimas

Televizoriaus ar radijo reklamose labai dažnai girdime: “nebesirūpinkite skolomis”, “pamirškite skolas”, “skolos – nebe jūsų rūpestis”. Ar labiau pasidomėjote, kas tai yra? Ar iš tiesų dabar egzistuoja skolos pirkimas? Smalsu, kas ir kaip ją gali nupirkti. Juk visi norime gyventi be skolų, įsiskolinimų.

Išsiieškoti skolą tikrai nelengvas darbas, reikalaujantis daug pastangų, tam tikrų žinių ir profesionalumo. Bet, gera žinia – tokia paslauga rinkoje jau egzistuoja. Dažniausiai skolos pirkimas pasirenkamas tada, kai pinigai yra reikalingi pakankamai skubiai, o su skolininku niekaip nepavyksta susitarti. Viskas, ko reikia užsakyti šią paslaugą – skolų dokumentai ir skolų (arba skolos) perleidimo aktas. Atlikę šiuos veiksmus galite pamiršti visus vargus, kaip vargais negalais “išmušti” skolininko pinigus.

Vienas lengviausių ir paprasčiausių būdų atgauti laiku nesumokėtus pinigus – skolos pirkimas iš karto. Skamba kaip tikra utopija, bet taip gali būti ir šią paslaugą galite jau šiandien nusipirkti. Žinoma, turėkite omeny, toks variantas tinkamas ne visais atvejais. Labai lengva su paprastomis skolomis, t.y. kai nekyla dėl skolos išieškojimo pagrįstumo jokių abejonių ir pakanka tik pateiktų skolos pagrįstumą įrodančių dokumentų. Vienas lengviausių ir užtikrinčiausių variantų iš jūsų nupirkti skolą ilgai nelaukus. Šiuo atveju skolos atgavimas nėra susijęs su kliento asmeniu (skolininkas turi tiesiogiai atlyginti neturtinę žalą, mokėti klientui vaiko ar kito asmens išlaikymo išlaidas, ir t.t.). Skolas perkanti įmonė taip pat turi būti užtikrinta skolininko mokumu. Labai svarbu, kad skolininko teisinė ar finansinė būklė nėra beviltiška (vertinamas  skolininko mokumas bei kiti kriterijai, nes reikalinga, jog ateityje skola ar jos dalis bus atgauta).

Skolos pirkimui gali būti taikomas ir atidėjimas. Jis taikomas tuomet, kai yra galima perimti reikalavimo teisę, pateikiama pakankamai dokumentų skolos pagrįstumo įrodymui, bet skolininko teisinė ar finansinė būklė neatitinka tam tikrų skolos pirkimo įmonės keliamų reikalavimų (klientas yra nemokus ar pan.). Ir galiausiai nepavykus įgyvendinti visų sąlygų – jums dar gali būti pasiūlytas skolos pirkimas už tam tikrą sėkmės procentą. Kuris variantas bus pasiūlytas būtent jums – priklausys nuo skolos tipo ir aplinkybių.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *