Kaip pasiruošti krutų didinimo operacijai?

Krūtų operacija yra puikus būdas padaryti figūrą moteriškesnę, patrauklesnę ir išraiškingesnę. Priėmus galutinį sprendimą dėl jo įgyvendinimo, būtina pradėti planuoti parengiamąjį procesą. Jis priklausys nuo jo ir pirminio rezultato bei reabilitacijos laikotarpio ypatumų. Tinkamas paruošimas gali žymiai sumažinti komplikacijų riziką.

Konsultacija su patyrusiu plastikos chirurgu yra pirmas žingsnis mamo plastikos link. Prieš apsilankydami pas specialistą, turite susipažinti su pagrindine informacija apie procedūrą ir parengti dominančių klausimų sąrašą.

Specialistui svarbu žinoti visą informaciją apie jūsų sveikatą: bet kokio pobūdžio chirurginių intervencijų faktai, lėtinių ligų ir kitų patologijų sąrašas, alerginių reakcijų į vaistus buvimas, vartojamų vaistų sąrašas ir kt.

Visų pirma reikia atlikti kraujo tyrimus. Be to, juos reikia atlikti ne ilgiau kaip 2 savaites prieš operaciją. Paprastai atliekama bendra analizė ir biocheminis kraujo tyrimas. Pilnas kraujo tyrimas parodo eritrocitų ir leukocitų kiekį, taip pat hemoglobino ir ESR lygį.

Didelis leukocitų ir ESR lygis rodo, kad organizme yra uždegiminis procesas. Šiuo atveju  neįmanoma atlikti operacijos, nes yra didelė infekcinių komplikacijų rizika.

Be to, atliekamas kraujo krešėjimo ir trombocitų tyrimas. Mažas krešėjimas ir trombocitų skaičius gali atsirasti dėl padidėjusio kraujavimo operacijos metu ir po jos, todėl padidėja hematomos susidarymo rizika.

Taip pat reikia atlikti nėštumo testą. Faktas yra tas, kad kartais moteris gali net nežinoti apie nėštumą, o chirurginė intervencija nėštumo metu šiuo atveju yra nepageidaujama.

Atliekama plaučių fluorografija ir EKG širdies būklei įvertinti.

Krūtų didinimo operacija paprastai atliekama ryte. Norėdami išvengti blogos savijautos, pykinimo ir vėmimo, kurį sukelia anestezija, turite atsisakyti gausios vakarienės ir skysčių.

Prieš krūtų didinimo operaciją pacientą konsultuoja ne tik plastikos chirurgas, bet ir mamologas, anesteziologas, terapeutas, kardiologas ir ginekologas.

Aukštos kokybės prieš operacinis tyrimas sumažina komplikacijų tikimybę po mamoplastikos.

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *