Dažniausiai pasitaikančios namų įrengimo klaidos

Interjero dizaineriai neslepia, kad įrenginėdami namus labai dažnai puolame į vieną iš dviejų kraštutinumų, t.y. arba nežinome ko norime, arba turime išsikirpę kokio žurnalo nuotrauką ir norime ją atkartoti savoje erdvėje. Deja, tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas neleidžia pasiekti optimaliausių rezultatų. Yra ir daugiau kabliukų, ant kurių pasimauname net remontuodami jau ne pirmą būstą.

Nuolatinės dvejonės

Puiku jeigu norite pamatyti kuo daugiau galimų vizualinių sprendimų Jūsų erdvei. Vis dėlto, užsitęsus svarstymams, didėja galimybė, kad tinkamas sprendimas taip ir nebus priimtas. Iš esmės, kuomet priprasite prie pasirinkto interjero, net nepastebėsite kokios spalvos yra sarvo durys butui.

Tik taip ir ne kitaip

Interjeras tai nėra vien tik spalvos ir formos. Nors jos labai svarbios. Visų svarbiausia praktinės daiktų panaudojimo galimybės. Juk sarvo durys butui renkamos ne tik pagal spalvas, bet ir garso, šilumos laidumo savybes, saugumo užtikrinimą. Todėl matytas pavyzdys pas draugus ar spaudoje, ne visuomet bus optimaliausias Jūsų namuose. Kaip pavyzdžiui, sarvo durys butui daugiabutyje turi būti kitokios nei privačiam namui. Taip pat vienus sprendimus priimsime jeigu prieškambaris platus ir su langu, o kitokios sarvo durys butui bus jeigu prieškambaris mažas ir tamsus. Taigi erdvės ir patalpų išplanavimas turėtų koreguoti svajones.

Akcijų medžiotojai

Taupumas yra tobula savybė, kurios daugelis nori išmokti. Deja, nuolatinės medžioklės pavadinimu – buto durys akcija arba virtuvės baldai, arba paveikslai. Ne visada pigios sarvuotos durys vilniuje gali būti geros ir kokybiškos. Todėl reikia nustoti vaikytis pigiausių kainų, o pradėti vertinti vertę. Kiek kainuos eksploatacija, kokio ilgaamžiškumo produktą gausite. Tarkim, sarvuotos buto durys vilniuje, sarvuotos buto durys klaipeda, sarvuotos durys kaina siauliuose, šarvuotos buto durys alytuje, sarvuotos durys senukai ar sarvuotos durys skelbiu gali būti nupirktos už dvi kainas. Pirmoji tai durys, montavimas ir atvežimas, antroji – durys, kurių kokybei bus pakenkta bandant neprofesionaliai jas sumontuoti. Tad kad ir kaip negražiai tai skambėtų, geriau remontuoti namus rečiau, bet kokybiškai.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *