Vestuviniai žiedai: ekspertų patarimai, ką daryti ir ko vengti

Jei planuojate pirkti vestuvinį žiedą, sveikiname! Vestuviniai žiedai, kaip ir kiti juvelyriniai dirbiniai iš aukso ar kitų brangiųjų metalų yra ypatingi papuošalai, kurie ne tik puošia akį, bet turi ir didžiulę sentimentalią vertę. Dalinamės praktiniais patarimais, kuriuos turėtumėte ir neturėtumėte daryti pirkdami.

Ką verta daryti:

1. Žiedai turi būti iš to paties metalo. Jei planuojate nešioti vestuvinius ir sužadėtuvių žiedus kartu, įsitikinkite, kad abu metalai yra vienodi. Pavyzdžiui, jei sužadėtuvių žiedas pagamintas iš platinos, vestuvinis žiedas taip pat turėtų būti pagamintas iš platinos.

Be metalo, reikėtų atsižvelgti ir į žiedo plotį. Kad vestuvinis žiedas neapsunkintų sužadėtuvių žiedo, įsitikinkite, kad perkamas žiedas yra tokio pat pločio kaip ir sužadėtuvių žiedas.

2. Pagalvokite apie savo darbą. Vestuviniai žiedai gali būti lepūs aplinkos poveikiui, todėl prieš perkant turėkite tai omenyje. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų darbas reikalauja fizinės energijos, turėtumėte pasirinkti vestuvinį žiedą, pagamintą iš kieto metalo, pavyzdžiui, platinos ar net paladžio.

Paladis yra iš tos pačios metalų grupės kaip ir platina. Jis turi visus tuos pačius platinos atributus, tačiau jo kaina yra maždaug pusė platinos. Dėl to tai puikus pasirinkimas aktyvų gyvenimo būdą gyvenančiam vyrui ir moteriai. Dar vienas geras pasirinkimas yra juvelyriniai dirbiniai iš aukso.

3. Nepamirškite keturių svarbiausių prioritetų. Tai karatas, žiedo modelis, metalo kokybė ir spalva. Nuo jų priklauso kaip atrodys vestuviniai žiedai. Norėdami nusipirkti tinkamą žiedą, turėtumėte įsitikinti, kad suprantate, ką jie reiškia. Mes galime pasiūlyti jums visiškai paprastą ir lengvą supratimą, jei jums prireiktų mūsų pagalbos.

Ko neverta daryti:

1. Žiedus aklai derinti su partneriu. Tikėtina, kad jūs ir jūsų partneris turi skirtingus stilius ir pageidavimus, todėl neturėtumėte jaudintis pirkdami vestuvinį žiedą, atitinkantį jūsų partnerių žiedą.

Žinoma, gerai, kai vestuviniai žiedai harmoningai dera tarpusavyje, tačiau nebūtina aklai kopijuoti. Paprastai turėtumėte pasirinkti vestuvių grupę, kuri apibrėžia jūsų asmeninį stilių. Įsigiję žiedą, atitinkantį jūsų asmeninį stilių, jį ne tik nešiojate nuolat, bet ir labiau juo rūpinsitės. Šie juvelyriniai dirbiniai iš aukso ar kito kokybiško metalo Jūsų neapvils.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *