Kapo dengimas granito plokštėmis: kodėl granito akmuo yra idealus pasirinkimas

Kalbant apie kapavietės apipavidalinimą, Monumentas.lt specialistai pastebi, kad kapo dengimas granito plokštėmis yra labai populiarus variantas. Panagrinėkime faktus apie granitą ir išsiaiškinkime, ar tai – tikrai geras pasirinkimas.

1. Granitas užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą

Žinoma, vienas iš svarbiausių aspektų renkantis paminklą yra jo ilgaamžiškumas. Įsigydami paminklinį paminklą ar suoliuką, norite, kad jis tarnautų kuo ilgiau. Taip pat norite, kad jis ne tik tarnautų ilgus metus, bet ir kuo ilgiau išlaikytų savo blizgesį. Dėl to granitas yra ideali medžiaga memorialui!

Skirtingai nuo daugelio kitų medžiagų, granitas nedažo, nesuyra ir nedūžta. Be to, jo gebėjimas atlaikyti atšiaurų orą yra daug pranašesnis už alternatyvas. Granito antkapiai su epitafijomis ir užrašais išliks žavingi ir nepažeisti daugelį metų.

2. Granitą lengva valyti ir prižiūrėti

Natūralu, kad norime, kad mūsų paminklai kuo ilgiau išliktų puikios formos. Kapo dengimas granito plokštėmis ne išimtis.

Dalis jų gražių išlikimo užtikrinimo yra reguliarus valymas ir priežiūra. Antkapiai parodys, kokį orą jie ištvėrė. Tačiau granitas yra daug lengviau valoma ir prižiūrima medžiaga. Todėl kur kas paprasčiau išlaikyti gražią.

3. Granitas yra universalus

Kalbant apie medžiagas, granitas yra puikus pasirinkimas kapinių paminklams kurti. Menininkai ir technikai gali nepriekaištingai atlikti granito didelio tikslumo lazerinio ėsdinimo ir smėliavimo būdus. Dėl to ant paminklo gali būti beveik bet koks jūsų pageidaujamas vaizdas, simbolis ar užrašas. Šiais laikais šios technologijos yra kolektyvinis puikaus paminklo meistriškumo standartas.

Toks universalumas suteikia jums pačių įvairiausių memorialo projektavimo galimybių. Iš esmės galite užsisakyti tokį konkretų, asmeninį ir prasmingą antkapio akmenį, kokio norite. Granito memorialiniai paminklai gedinčioms šeimoms suteikia galimybę sukurti antkapius su beveik bet kokiu atvaizdu, užrašu ar epitafija. Be to, jei prireiks, ateityje turėsite galimybę pridėti naujų raidžių.

4. Nesenstantis grožis

Grožis, ko gero, yra pats paprasčiausias iš visų šių privalumų, bet lengvai vienas iš svarbiausių. Natūralu, kad niekas nenori savo mylimajam antkapio, į kurį būtų nepaprastai nuobodu ar nemalonu žiūrėti. Norime, kad atminimo ženklai mūsų artimiesiems puikiai atspindėtų jų gyvenimą, palikimą ir jų ilgalaikį poveikį mūsų gyvenimui. Todėl jie turi atrodyti taip puikiai, kaip nusipelnė mūsų mylimasis. Tai dar vienas reikšmingas granito privalumas kuriant antkapius – tai tiesiog pats gražiausias variantas.

Akivaizdu: kapo dengimas granito plokštėmis yra ekonomiškas ir ilgaamžis variantas, kurį pasirinkus neprašausite!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *