Sužadėtuvių žiedai ir pasipiršimo akimirka: patarimai vyrams

Artėjant pasipiršimo akimirkai, ne vienas vyras ima nerimauti – atrodo, lyg ir viskas savo vietose: sužadėtuvių žiedai jau seniausiai išrinkti, pasipiršimo akimirka suplanuota, mylimosios atsakymas žinomas, tačiau vis tiek taip neramu. Psichologai tvirtina, kad pasipiršimas vyrams kelia tokį didelį stresą, kuris gali būti lyginamas su skendimo baime. Kad išvengtumėte nemalonių jausmų, o sužadėtuvių akimirką nepradėtumėte mikčioti, turite vadovautis specialistų patarimais.

Žiedas

Savaime suprantama, svarbiausias piršlybų atributas yra žiedas. Atlikti tyrimai rodo, kad daugiau nei pusė merginų buvo nusivylusios vyro išrinkta dovana, t. y. dovanotas žiedelis neatitiko jų lūkesčių. Kad nesuklystumėte, privalote iš anksto susipažinti su mylimosios skoniu. Eidami pro juvelyrinių dirbinių parduotuvę lyg tarp kitko paklauskite, kokie žiedeliai merginai patinka. Stebėkite kasdienius mylimosios papuošalus – jei mergina renkasi tradicinio dizaino dirbinius, jai patiks paprastesni, dailia akute puošti sužadėtuvių žiedai, jei mylimoji vertina itin prabangius dirbinius, ieškokite originalių rankų darbo žiedų, išsiskiriančiu puošnumu ir išraiškingu dizainu.

Pasipiršimas

Artėjant stebuklingai pasipiršimo akimirkai, privalote būti itin tvirti ir drąsus. Jei pradėsite mikčioti ar negalėsite ištarti rišlaus sakinio, merginai kelsite juoką (o tai dar labiau apsunkins jūsų situaciją). Neleiskite sau improvizuoti – geriau sugalvokite pasipiršimo žodžius, užsirašykite juos ant lapo ir kelis kartus garsiai perskaitykite, tuomet pakartokite juos atmintinai, kol išmoksite. Neapsiribokite klausimu „Ar tekėsi už manęs?“, būtinai paaiškinkite merginai, kodėl norite ją vesti, kodėl ji jums svarbi ir ką ketinate dėl jos padaryti (visą gyvenimą mylėti, rūpintis, padėti).

Vieta ir laikas

Natūralu, kad pasipiršimo akimirkai turėtumėte parinkti romantišką vietą ir jaukią aplinką. Jei pasipiršite namie, žiūrėdami televizorių, greičiausiai tik nuliūdinsite merginą. Nepamirškite, kad dailiosios lyties atstovės apie šią akimirką svajoja visą savo gyvenimą, todėl būkite kūrybingesni. Tiesa, persistengti taip pat nereikėtų. Pavyzdžiui, daugelis vyrų mano, kad kiekviena mergina norėtų, jog mylimasis jai pasipirštų matant miniai žmonių, tačiau tiesa tokia, kad ne visos merginos mėgsta dėmesį ir viešumą, priešingai – nemaža dalis moterų mano, kad pasipiršimas yra itin intymi akimirka, kurioje negali dalyvauti jokie pašaliniai asmenys. Norėdami nustebinti mylimąją, nesiimkite kardinalių veiksmų, pvz., nesipirškite merginai, jei ši grįžo iš bėgiojimo – nei viena mergina nenorėtų priimti sužadėtuvių žiedo, būdama suprakaitavusi ir pavargusi.

Santykių rimtumas

Pasipiršimas – tai ne romantinio filmo gestas, tai – itin didelis ir atsakingas žingsnis, reikalaujantis atsidavimo ir besąlygiškos meilės, todėl sužadėtuvių žiedai dovanojami tik racionaliai įvertinus savo ir mylimos moters ketinimus. Jei abejojate savo santykiais, suplanuotą pasipiršimo scenarijų atidėkite kitam kartui.

Daugiau informacijos: https://premiere.lt/collections/suzadetuviu-ziedai


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *