Spintos stumdomomis durimis – kur jas naudoti?

Spintos stumdomomis durimis puikiai pritaikomos iš pažiūros labai skirtingose patalpose. Kodėl? Atsakymas labai paprastas – tai ypač funkcionalūs, patogūs ir stilingi baldai Panevėžyje ar kitame mieste. Spintą galima pagaminti pagal individualius kliento poreikius: nuo jos dydžio iki lentynų ar skyrių kiekio bei išmatavimų – kiekvienas klientas ras sau tinkamą variantą. Tačiau kur tokios spintos labiausiai praverčia? Pateikiame 3 populiariausias erdves.

Miegamasis. Visi esame patyrę jausmą, kuomet po ilgos darbo dienos norisi vien tik poilsio ir ramybės. Tačiau kartais labai sunku atsipalaiduoti erdvėje, kuri yra apkrauta daiktais. Dėl šios priežasties spintos su stumdomomis durimis yra puikus interjero sprendimas. Atidarę spintą lengvu stūmimo ar traukimo judesiu nedelsdami galite pradėti daiktų sandėliavimą, o spintą uždarius, Jūsų miegamojo erdvė tampa skirta vien tik Jūsų poilsiui, o ne daiktų sandėliavimui. Nėra jokios abejonės, kad tai prisideda ir prie bendros Jūsų savijautos bei poilsio kokybės.

Vaiko kambarys. Tai dar viena erdvė, kurioje spintos stumdomomis durimis praverčia ypatingai. Galima teigti, kad panašaus baldo įrengimas Jūsų vaiko kambaryje yra puiki investicija į ateitį – tokia spinta niekada neišeis iš mados ir bus lengvai priderinama tiek mažylio, tiek jaunuolio kambario interjere. Mažų vaikų kambariuose spinta labiau pasitarnaus patiems tėvams – tokiu būdu jie turės puikią, lengvu judesiu atidaromą ir uždaromą daiktų laikimo erdvę, kurioje galės talpinti žaislus, sauskelnes, drabužėlius ir kitus svarbius vaiko daiktus. Tuo tarpu paaugę, jaunuoliai spintoje stumdomomis durimis galės lengvai talpinti savo drabužius, knygas ir kitus daiktus, o tai ypatingai palengvins jų namų ruošos darbus.

Biuras. Tai vieta, kurioje daiktų, atrodo, kartais yra kur kas daugiau nei iš tiesų reikia. Nuostabu, kad ir šiuo atveju Jums gali pasitarnauti stumdomas duris turinčių spintų dizainas. Lengvu judesiu pastūmus spintos duris, galėsite greitai atskirti ofiso reikmenis ir rakandus nuo pačios darbo erdvės. Tokiu būdu rečiau naudojami įrankiai ir priemonės nebus nuolat matomi, taigi nekurs chaotiškos erdvės įspūdžio. Kita vertus, jų prireikus, bet kada galėsite itin lengvai ir greitai juos pasiekti.

Akivaizdu, kad spintos stumdomomis durimis – tai vienas optimaliausių sprendimų labai skirtingoms namų ir darbo erdvėms. Nuo Jūsų miegamojo, iki darbo kabineto – šis baldas leis Jums patogiai sandėliuoti rečiau ar dažniau naudojamus įrankius, daiktus, drabužius, rakandus ar vaikų žaislus, o jų prireikus – itin greitu ir patogiu judesiu juos pasiekti.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *