Spinta – mini moters pasaulis

Mes, moterys, dieviname rūbus: sijonus, sukneles, palaidines, „bodžius“, šortus, kelnes, švarkelius, marškinius, kelnes, kardiganus… Šis sąrašas gali tęstis iki begalybės. Mūsų namuose stovinti spinta savyje talpina didžiausius turtus, kurie iššaukia jausmus, padedančius mums eiti į priekį, nes visi geri jausmai suteikia didesnį pasitikėjimą savimi. Puoštis, būti gražia, dvelkiančia moteriškumu ir elegancija – viena iš moters prigimčių. Ir, kaip sakoma, prigimties nepakeisi. Nuo pat mažų dienų mes mokomės ne tik mandagumo, gyvenimo suvokimo, tolerancijos, įvairių mokslinių dalykų, bet ir būti moterimi, mama, žmona. Tai gali vykti ir pasąmonėje, tačiau visos suvokiame, kad drabužiai – tai pirma išorinio grožio detalė, kuria norime nustebinti ne tik aplinkinius (ypač vyrus), bet ir pačios save. Juk taip malonu atrodyti ir jaustis nuostabiai.

Nepameluosiu teigdama, kad spinta – vienas iš svarbiausių baldų moters namuose. Spintelės, ko gero, paprastai moteriai susidėti gausybei rūbų tikrai nepakaks. Ir visa tai ne todėl, kad asmuo yra narcizas ar tuščias. Taip yra todėl, kad kiekvienas nori būti gražus ir patrauklus ne tik aplinkiniams, bet ir sau. Malonu jaustis gražiam, gaiviam ir tvarkingam. Toks jausmas iššaukia didesnį pasitikėjimą savimi. Tuomet žmogus gali atlikti didesnius darbus, nei asmuo, kuris stokoja pasitikėjimo ir netiki savo jėgomis.

Ar galėčiau teigti, kad viskas prasideda nuo išorės? Ko gero taip. Bet teisingiau reiktų sakyti, kad viskas prasideda nuo išorės, kuri vėliau iššaukia vidinius pojūčius, kurie pakreipia didesnių tikslų išsikėlimo bei jų siekimo link. Ar jaustis gerai yra blogai? NE. Tai yra pats svarbiausias jausmas, kuris veda į priekį ir verčia tobulėti.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *