Savarankiškos kelionės: kaip jas organizuoti?

Kiekvienas laukiame atostogų, kuomet galėsime pailsėti nuo kasdieninių darbų. Žinoma, nesvarbu kur tos atostogos, ar ramiai namuose, sodyboje, pas artimuosius, tačiau labiausiai laukiame tų atostogų kurias planuojame visus metus. Niekas taip nesuteikia laimės per atostogas, kaip pamatyta kita šalis, objektai, lankytinos vietos. Juk iš kelionių mes parsivežame geriausius prisiminimus, tobuliausių vietų vaizdus bei dažniausiai įdegusi kūną. Vieni savo keliones organizuojasi su kelionių agentūromis, kurios teikia kelionių paketus, su skrydžiais, apgyvendinimu, pervežimu ir t. t. Kiti mėgsta avantiūras ir ryžtasi keliones planuoti patys.

Savarankiškos kelionės planavimas yra sudėtingas pirmą kartą, kuomet reikia rasti pigiausius ir geriausius pasiūlymus. Pigūs bilietai randami per skrydžius pardavinėjančius tarpininkus, kurie siūlo skrydžius už gerą kainą. Tuomet reikia galvoti apie automobilio nuomą, stebėti kainas, sąlygas, nes dažnai kai kuriuose Europos šalyse galima brangiai sumokėti, kadangi nuomos punktai reikalauja užstato. Todėl reikia atidžiai persižiūrėti ir ieškoti geriausio varianto. Toliau seka viešbučių ar apartamentų nuoma. Tai lengviausia dalis planuojant kelionę, nes per viešbučių rezervavimo sistemą booking, galima surasti pigiausius ir geriausius variantus, telieka tik užsirezervuoti.

Svarbiausia yra rasti bilietus, nes nuo jų priklauso ar kelionės suma bus mažesnė, nei perkant visą kelionės paketą. Gerai iš anksto planuoti mėnesį, kada vyks išvyka, nes lėktuvų bilietų tarpininkai pagal mėnesio datas gali pasiūlyti geriausią kainą ir skrydžio trukmę. Galbūt norėsite skristi su persėdimais ir aplankyti kitą šalį nors vienai dienai, o vėliau skristi į numatytą vietą. Pigūs bilietai dažniausiai skelbiami prieš mėnesį ar vėliau, tačiau nutinka ir taip, kad gerą variantą galima gauti ir likus savaitei ar pusantros iki kelionės. Tik žinoma, tai pareikalaus daugiau pastangų ieškant apsistojimo vietos ar automobilio rezervacijos.

Dabar yra nemažai svetainių, kurios siūlo lėktuvų bilietus, viešbučio rezervacijas ar automobilių nuomas viename, todėl savarankiškas keliones mėgstantys keliautojai lengvai, be vargo gali susiorganizuoti sau kelionę vos per kelias dienas. Juk visuomet kaina yra svarbiausia, tad pigūs bilietai, automobilio nuoma bei viešbučiai yra garantuoti jei perkate per šiuos puslapius. Viską turint, belieka tik susidėti lagaminus ir laukti savo kelionės.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *