Vejapjovės tipai: kuris geriausias?

Atėjus vasarai, naujos vejapjovės graibstomos kasdien. Pardavėjai pastebi, kad vis daugiau lietuvių investuoja į kokybiškas ir geras žoliapjoves, kurios bus skirtos ne vienkartiniam vejos nupjovimui, o ilgalaikei perspektyvai. Todėl renkantis tokį pirkinį, daugelis tikrai rimtai susimąsto, kaip tinkamai išsirinkti.

Šiuo metu rinkoje yra elektrinės, benzininės ir mechaninės vejapjovės, tarp kurių ir renkasi daugelis klientų. Kiekviena vejapjovė yra savaip pranaši, tačiau kiekviena turi ir savo trūkumų. Kaip išsirinkti tinkamą? Geriausiai rinktis tą, kuri labiausiai atitinka Jūsų situaciją ir lūkesčius. Mat jei vienam sode puikiai tinka benzininė, nebūtinai dirbti padės mechaninė žoliapjovė.

Nebijantiems darbo

Dažnas žinome, kad tvarkymasis aplink savo sklypą ar sodą gali būti tikras malonumas. Tuomet pavyksta atsipalaiduoti, pabūti su savimi ir tiesiog pasimėgauti gamta. Tiems, kuriems patinka tvarkytis savo teritorijoje ir nebaisu, jei reikia vienur ar kitur įdėti daugiau jėgų tikrai patiks mechaninė žoliapjovė. Tokios žoliapjovės yra varomos žmogaus jėga ir jų darbo efektyvumas priklauso tik nuo Jūsų. Šios žoliapjovės puikiai tinka pjauti nedideles teritorija ir tuomet, kai veja yra kiek specifiška.

Ieškantiems efektyvumo

Dažniausiai elektra varomos žoliapjovės pasirenkamos tuomet, kai reikia prižiūrėti nemažą sklypą ar sodą. Tokiais atvejais labai tinka elektrinės vejapjovės. Jas galima rinktis iš kelių skirtingų tipų, priklausomai nuo vejapjovės pajėgumo ir galios. Dažniausiai renkantis elektrinę vejapjovę, galima pasirinkti su laidu arba su akumuliatoriumi. Kaip yra geriau? Priklauso nuo Jūsų poreikių. Akumuliatorinės vejapjovės gana greitai išsikrauna ir ilgainiui nebepjauna taip gerai, o laidinės negali nutolti nuo lizdo.

Dideliems darbams

Dažniausiai benzinines žoliapjoves perka klientai ne į savo nuosavą sklypą ar namus, o tais atvejais, kai reikia prižiūrėti didžiulius vejų plotus, dažniausiai viešose vietose, miesto žaliosiose zonose, stadionuose. Tokiu atveju benzininės vejapjovės yra puikus būdas nupjauti žolę. Jos dažniausiai yra šiek tiek sunkesnės už elektrines, tačiau darbą atlieka tiesiog nepriekaištingai. Ne retai tokiems darbams perkamos ir savaeigės žoliapjovės, kurios gali būti valdomos vairu arba nuotoliniu būdu. Abu šie žoliapjovių tipai yra gana brangus pasirinkimas, todėl dažniausiai tai įmonių savininkams ar valstybinių institucijų vadovams aktualus pirkinys.

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *