Termostatiniai dušo maišytuvai vs. standartinė įranga

Įrengiant vonią, bene daugiausiai klausimų kelia, kokį maišytuvą rinktis: termostatinį ar standartinį? Termostatiniai dušo maišytuvai, neabejotinai, turi svarių pranašumų, tačiau nemaža dalis pirkėjų vis dar renkasi tradicinius maišytuvus. Šiame straipsnyje aptarsime, kada verta investuoti į termostatinę įrangą ir kokia šio sprendimo nauda.

Kokiais privalumai pasižymi termostatiniai dušo maišytuvai?

Vienas svarbiausių termostatinių maišytuvų privalumų yra tai, kad jie apsaugo nuo nusideginimo. Tai ir yra esminis skirtumas, atskiriantis termostatinę ir įprastą įrangą. Kitaip sakant, termostatinio maišytuvo pagrindinis darbas – užtikrinti, jog sistemoje sumažėjus šalto vandens slėgiui, žmogaus nenudegintų staigi karšto vandens srovė. Naudodamiesi termostatiniu maišytuvu, visuomet galėsite mėgautis tolygia vandens temperatūra.

Kitas svarbus argumentas – ekonomiškumas. Atlikti tyrimai rodo, kad termostatiniai dušo maišytuvai gali padėti sutaupyti vandens. Praktiškai visi šių maišytuvų modeliai turi dvi rankenėles, kurių viena reguliuoja temperatūrą, o kita – srovės stiprumą. Paprastai pradinė vandens temperatūra siekia apie 38 laipsnius, todėl iškart galite mėgautis komfortiškomis maudynėmis, tokiu būdu taupydami ne tik vandenį, bet ir savo laiką.

Daugeliui pirkėjų svarbu ir tai, kad termostatiniai dušo maišytuvai pasižymi moderniu ir šiuolaikišku dizainu bei puikiai dera prie įvairių interjero sprendimų. Be to, dėl įvairių vonios kambario įrangos pardavėjų organizuojamų akcijų ir ypatingų pasiūlymų termostatinius maišytuvus šiandien galima įsigyti už itin patrauklią kainą.

Kada verta investuoti į tradicinę įrangą?

Kaip ir minėjome, ne visi pirkėjai mano, kad termostatiniai dušo maišytuvai yra racionalus pasirinkimas. Dažniausiai šiuo atveju yra kalbama apie įrangos kainą, kuri paprastai yra didesnė už įprastų dušo maišytuvų. Antra, ne visi žmonės mėgsta naudotis ta pačia vandens temperatūra, pvz., poroje vienas žmogus renkasi šaltą dušą, kitas mėgsta itin karštą vandenį, o tai reiškia, kad maišytuvo svirtelės vis tiek bus nuolatos reguliuojamos. Trečia, daugelis termostatinių maišytuvų priklauso nuo vandens slėgio abiejuose vamzdžiuose, t. y. tiek nuo karšto, tiek nuo šalto vandens, ir jei nors viename jų nebus vandens, maišytuvas blokuos ir antrąjį.

Konkretus sprendimas, kas geriau: termostatiniai ar standartiniai dušo maišytuvai, kas be ko, priklauso nuo pirkėjo gyvenimo būdo, poreikių ir galimybių. Jei turėtumėte abejonių dėl maišytuvo pasirinkimo ar jo pritaikymo, visuomet rekomenduojame pasitarti su šios srities ekspertais, galinčiais atsakyti į visus jūsų klausimus.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *