Su kokiomis priemonėmis naudojamas dantų balinimas geliu?

Jeigu norite gražesnių ir sveikų dantų bei baltos šypsenos, turbūt jau žinote, jog šiuo metu rinkoje tokia plati priemonių pasiūla, jog baltais dantimis džiaugtis gali kiekvienas panorėjęs. Jūs taip pat. Svarbiausia, nuspręsti, kaip norėsite balinti dantis ir kokios dantų balinimo priemonės Jums yra labiausiai priimtinos. Tiesa, dažnu atveju, nesvarbu, kokią priemonę pasirinksite, tai bus dantų balinimas geliu. Būtent gelis su veikliosiomis medžiagomis ir padeda dantims suteikti daugiau baltos spalvos. Tad prieš įsigyjant vieną ar kitą priemonę, ne pro šalį, pasidomėti, kada dantų balinimo gelis yra naudojamas.

Dantų balinimas pieštuku

Vienas paprasčiausių būdų balinti dantis namuose, tai dantų balinimas pieštuku. Vaistinėje ar specializuotoje parduotuvėje galite įsigyti įvairių dantų balinimo pieštukų, kuriuos naudoti paprasta ir patogu. Dantis balinti pieštuku galima kiekvieną dieną. Geriausiai būtų, jei tai būtų daroma bent jau du kartus per dieną po 20-30 minučių. Tiesa, pieštukas yra tik priemonės pavadinimas, iš tiesų balinimo darbą atlieka veikliosios medžiagos, kurios yra pieštuko viduje. Tad naudojant pieštuką iš tiesų atliekamas dantų balinimas geliu. Labai svarbu įsigyjant pieštuką balinimui pasidomėti ne tik jo forma ir kaina, bet ir tuo, kokios medžiagos yra pieštuko viduje.

Dantų balinimas kapomis

Nemažai žmonių namuose balina dantis kapomis ir taip sutaupo nemažai savo laiko. Dantų balinimas kapomis yra labai patogus ir paprastas, nes dantis balinti galite bet kuriuo metu, kai esate namuose. Pavyzdžiui, kapas nešioti galima vakare ar netgi su jomis miegoti. Rezultatas išlieka ilgiau, nes bet kuriuo metu galite vėl užsidėti kapas ir pagerinti rezultatą. Tiesa, pačios kapos dantų nebalina, naudojant kapas, vyksta dantų balinimas geliu. Gelį kartu su kapomis galima įsigyti parduotuvėje arba odontologijos klinikoje. Be to, užsisakant kapas su geliu odontologijos klinikoje, galima rinktis kapų gamybą pagal individualų užsakymą. Tai reiškia, kad odontologijos kabineto laboratorijoje specialiai pagal Jūsų dantis būtų pagaminamos dantų balinimo kapos. Tuomet naudojant jas namuose ir įsigytą dantų balinimo gelį, pasieksite daug geresnių ir greitesnių rezultatų nei tik balinant dantis pieštuku ar naudojant universalias, parduotuvėje įsigytas kapas.

Profesionalus dantų balinimas

Tiems, kuriems dantų balinimas aktualus, o rezultato norisi greitai, yra ir patogesni dantų balinimo būdai. Pavyzdžiui, artėja svarbi šventė ar gyvenimo įvykis, o kelias savaites dantų balinimui skirti laiko nėra kaip. Tokiu atveju dantų balinimui galite užsiregistruoti odontologijos klinikoje. Čia pacientams atliekamas profesionalus dantų balinimas geliu ir specialia lempa arba dantų balinimas lazeriu. Kokią procedūrą pasirinkti, priklauso nuo Jūsų pačių. Procedūros skiriasi savo trukme ir dažniausiai kaina. Nors dantų balinimas lazeriu yra itin efektyvus ir greitas, visgi, nemažai žmonių renkasi dantis balinti geliu, nes tai pigiau ir mažiau pažeidžia dantis.

Kad ir kokį dantų balinimo būdą pasirinksite, atminkite, jog prieš balinimą visuomet reikia kreiptis į specialistus profesionaliai konsultacijai. Jie patars, kuris dantų balinimo būdas geriausiai išbalins Jūsų dantis. Taip sutaupysite nemažai pastangų, laiko ir pinigų.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *