Porceliano laminatės dantims – džiaukitės nepriekaištinga šypsena

Estetinės dantų procedūros yra neatsiejama šiandieninės odontologijos dalis. Specialistai teigia, kad vis daugiau žmonių, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar socialinės padėties, kreipiasi į odontologus prašydami patobulinti jų šypseną. Vienas populiariausių, saugiausių ir patikimiausių estetinio restauravimo metodų yra porceliano laminatės, atitinkančios individualius klientų lūkesčius. Tai itin plonos plokštelės, tvirtinamos ant danties paviršiaus. Priklausomai nuo situacijos, laminatėmis gali būti dengiamas tiek vienas, tiek keli ar visi dantys.

Prieš pradėdami estetines dantų procedūras, visų pirma turite išsirinkti patikimą, rinkoje palankiai vertinamą ir ne vienerius metus šioje srityje dirbančią odontologijos kliniką, kuri padės realizuoti individualius jūsų lūkesčius. Nors rinkoje egzistuoja ir standartinės laminatės, siekiant optimaliausio varianto, porceliano laminatės gaminamos individualiai, atsižvelgiant į konkrečius kliento pageidavimus, dantų būklę, spalvą ir formą. Laminatės gaminamos dantų technikų laboratorijoje.

Paprastai laminatės naudojamos estetiniais tikslais, pvz., atkurti priekiniams dantims ar nudilusių, nuskilusių, nusidėvėjusių dantų restauracijai. Porceliano laminatės yra puikus sprendimas patamsėjusių dantų problemai spręsti. Priklausomai nuo individualios situacijos, laminatėmis taip pat gali būti koreguojama ir danties forma, uždaromi pacientui nepatrauklūs tarpdantiniai tarpai. Laminatės gali būti naudojamos net ir esant dantų anomalijoms, tačiau paprastai šiuo atveju pasirenkamos kitos odontologinės ar ortodontinės procedūros.

Porceliano laminatės yra labai plonos plokštelės, kurių storis paprastai siekia apie 0,3–0,5 mm. Kuo plonesnės laminatės, tuo mažiau šlifuojamas natūralus dantis. Tinkamai pagamintos laminatės ir profesionaliai atlikta procedūra užtikrina trejopą rezultatą – atgaivinama dantų forma, spalva ir padėtis, sukuriant nepriekaištingą estetinį efektą. Estetinis dantų taisymas Vilniuje taip pat padeda atkurti kramtymo funkciją ir rekonstruoti kietuosius danties audinius.

Vienas svarbiausių laminačių privalumų – jų ilgaamžiškumas. Tvirtos laminatės gali būti naudojamos daugybę metų, kadangi jos yra atsparesnės aplinkos poveikiui nei tradicinės plombinės medžiagos. Žinoma, tam tikrais atvejais gali įvykti neplanuotų situacijų, t. y. kaip ir natūralus dantis, laminatė gali nuskilti, tačiau šie pažeidimai nesunkiai sutvarkomi odontologo kabinete. Specialistai primena, kad kokybiškos dantų laminatės niekuo nesiskirs nuo šalia esančių natūralių dantų ir nekeis įprastos burnos higienos, t. y. laminatėms nereikalinga speciali priežiūra – tereikia dantis reguliariai valyti dantų šepetėliu ir naudoti tarpdančių siūlą.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *