Populiariausi stalviršiai – iš natūralaus akmens

Įrenginėjant virtuvę ar atnaujinant jos baldus, didžiulį dėmesį šeimininkai turėtų skirti paviršiams. Labai svarbu pasirūpinti ne tik patogiais ir erdviais baldais su talpiomis spintelėmis, bet ir patikimais aukštos kokybės stalo paviršiais. Stalviršiai virtuvėje atlieka labai svarbų vaidmenį, nes būtent ant šio paviršiaus vyksta maisto gamyba. Taigi ši vieta turi būti pagaminta iš nekenksmingų medžiagų, atrodyti nepriekaištingai ir tarnauti eilę metų. Lietuvoje stalviršių galima pasirinkti iš kelių pagrindinių medžiagų.

  • Natūralus akmuo. Patys populiariausi ir dažniausiai užsakomi stalviršiai gaminami iš natūralaus akmens. Dažniausiai tai marmuras arba granitas. Nors tai gana brangus, tačiau tikrai ilgaamžiškas pasirinkimas. Natūralaus akmens stalviršiai tarnauja ilgus metus  ir lengvai atremia įvairiausius mechaninius pažeidimus. Priklausomai nuo akmens, galima rinktis grublėtą arba lygų paviršių. Natūralaus akmens raštai puikiai dera prie įvairių interjerų ir sukuria virtuvėje išskirtinį įvaizdį.
  • Dirbtinis akmuo. Puikus pasirinkimas tiems žmonėms, kuriems patinka kurti išskirtinį namų dizainą. Tai medžiagos, iš kurių gaminami stalviršiai tik imituojantys, jog jie pagaminti iš tikro akmens. Toks stalviršis taip pat yra patvarus ir ilgaamžis, tačiau jis ne toks sunkus, neturi natūralių nelygumu ir šiek tiek išsiduoda savo spalva.
  • Laminato paviršius. Dar vienas labai populiarius pasirinkimas stalviršiui – laminatas. Dažniausiai klientai susižavi šiuo pasirinkimu todėl, kad jo kaina yra stebėtinai maža. Tačiau tiems, kurie domisi baldų gamyba, ši medžiaga didelio susižavėjimo nekelia net ir už žemą kainą. Laminatas yra  medžiaga, iš kurios gaminami daugelis kitų virtuvės baldų. Tačiau stalviršis – vieta, kurioje turi būti kieta ir patikima medžiaga, ne tokia, iš kurios gaminamos spintelių durelės. Be to, renkantis baldus iš laminato galima apsirinkti. Mat ne retai juos gaminant naudojami įvairūs klijai ar kitos kenksmingos medžiagos.
  • Grūdintas stiklas. Dažnai žmonės pasimeta, išgirdę iš baldų gamintojo, kad puikūs stalviršiai gali būti pagaminti iš stiklo. Tačiau tinkamai profesionaliai paruoštas stalviršis iš stiklo gali būti ne tik puikus stiliaus garantas, bet ir kokybės užtikrinimas. Pagrindinis tokių stalviršių privalumas – ypač lengva priežiūra. Stiklas yra glotnus ir lengvai valomi, todėl ruošiant net ir sudėtingus patiekalus ilgai išlieka nepakitęs ir dailus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *