Patarimai ieškantiems rimtų santykių internete

Tikrai didžioji mūsų dauguma nori susirasti rimtus santykius, amžiną meilę ir sukurti šeimą. Viskas skamba labai gražiai, bet nėra taip paprastai įgyvendinama. Tokių pažinčių tikrai nerasite klubuose ar viešose pasilinksminimo vietose. Vieniši žmonės, kurie trokšta tikrų, o ne apsimestinių santykių, dažniausiai laiką leidžia namuose, soduose ar dar kitose jiems mielose vietose, tad tokiom porom labai sunku atrasti vienas kitą.

Gerai, kad turime internetą ir pažinčių puslapių būtent rimtoms pažintims, o ne vienadieniam seksui. Vienas iš geriausių Lietuvoje tokių portalų yra Darnipora.lt. Jau tik atsidarius puslapį matysite, kad čia žmonės ieško tik tikros meilės.

Susikūrus anketą, įsikelkite keletą savo fotografijų ir atlikite suderinamumo testą. Šį testą sukūrė pats profesorius Navaitis. Kai tik užbaigsite atsakinėti į testo klausimus jūs iš karto galėsite matyti su kuriais nariais turite panašumų, o gal jūs esate visiškai priešingi. Atsidarius nario anketą, kuris taip pat yra atlikęs šį testą, jūs matysite kiek esate panašūs savo charakteriu, vertybėmis ir seksualumu. Labai patogu, nes iš karto išvengsite daug nereikalingų klausimų.

Jei atlikote testą ir vistiek jaudinatės užkalbinti narį, puslapis jums pasiūlys dar vieną įdomią išeitį. Pažinties vedlys tai unikali portalo funkcija, sistema jums patikusiam nariuj išsiųs klausimus, kuriuos turėsite atsakyti abu, vėliau matysite kiek turite sutapimų bei skirtumą ir gal nebeliks jaudulio užkalbinti savo simpatiją, juk ji jau sutiko sužaisti pažinties vedlį su jumis.

Šioje pažinčių svetainėje nariai yra vyresnio amžiaus, daug jaunimo čia nerasite. Taip pat portalo darbuotojai, labai prižiūri ir saugo savo narius. Čia jokiu būdu negalima siūlyti sekso. To administracija netoleruoja ir taiko atitinkamas sankcijas pažeidėjams. Bendraukite su visais maloniai ir mandagiai, juk ir patiems smagu kai toks bendravimas yra abipusis. O jeigu ieškote kažko kito, nesiregistruokite tokiame tinklapyje, juk pasirinkimas didelis ir platus.

Tikimės, kad šie esminiai patarimai jums padės susirasti gyvenimo partnerį. Juk tai yra taip svarbu, tai turėtų būti kiekvieno iš mūsų pagrindinė gyvenimo misija. Be to, nekakntraujantiems pradėti, siūlome peržiūrėti apžvalgą apie programėlę twoo ir gal būt ten susirasti savo naują meilę.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *