Lietuvoje jau siūlomas automobilio kėbulo padengimas nano danga

Apie nano technologijas visas pasaulis girdi jau kuris laikas. Pirmiausia nano tehcnologija buvo kurta kosmonautams ir tam, kad būtų palengvintas jų darbas už žemės ribų. Tačiau kaip dažnai būna, tai kas buvo sukurta kosmosui, labai dažnai puikiai pasitarnauja ir Žemėje. Taip nutiko ir su nano technologija, kuri dabar plačiai taikoma visame pasaulyje įvairiose srityse. Vienas ryškiausių metodų – automobilio kėbulo padengimas nano danga. Jau kuris laikas ši metodika taikoma kitose šalys,e o Lietuvos vairuotojai, laukę šių naujovių ir mūsų šalyse, pagaliau gali mėgautis šia paslauga.

Kuo tai taip ypatinga?

Dažnas vairuotojas, išgirdęs liaupses nano dangai paklausia būtent šio klausimo. Atsakymas labai paprasta – nano technologija gali būti tikra revoliucija automobilių priežiūros ir valymo rinkoje. Mat ši technologija užtikrina gerokai paprastesnę automobilio priežiūrą.

Paslaptis tame, jog nano dalelės padengia automobilio kėbulą ir stiklus, taip sukurdamos papildomą apsaugos sluoksnį. Tai modernus, šiuolaikiškas ir patikimas sluoksnis, padedantis apsaugoti automobilį nuo įvairių negandų.

  • Nesibraižys. Dažniausiai būtent dėl šios priežasties automobilių vairuotojai apsirenka savo automobilius padengti nano danga. Ji sustiprina dažų sluoksnį ir užtikrina, jog automobilis daugiau nebijos jokių įbrėžimų.
  • Nesipurvins. Dažniausiai vairuotojai, kurie nori, kad jiems būtų atliktas automobilio kėbulo padengimas nano danga, tikisi, jog daugiau niekuomet nereikės plauti automobilio. Tai nėra visiška tiesa, tačiau taip, purvas ant nano dangos tikrai neužsilaiko, o jei ir lieka, jį nuvalyti tampa gerokai lengviau. Tad į plovyklą važinėti reikės tikrai gerokai rečiau.
  • Atsinaujins. Automobilis po nano keramikos padengimo sušvis atsinaujinusia spalva, labiau blizgės ir atrodys taip, lyg ką tik būtų naujai perdažytas. Tad galėsite džiaugtis šiuo dailiu automobilio įvaizdžiu.

Kaip ilgai tarnaus nano danga?

Net ir šiuolaikinių technologijų amžiuje nėra nieko amžino. Kaip kad ilgainiui nusiplauna net ir patys geriausi automobilių dažai, taip ir nano keramika nėra amžina. Automobilio kėbulo padengimas nano danga atnaujins automobilį ir jį apsaugos tik kuriam laikui. Tačiau tai gana ilgas laiko tarpas – 6 mėnesiai. Jei paslaugą Jums atliks profesionalūs meistrai, jie suteiks Jums darbų garantiją ir busite tikri, kad visą šį laiką važinėsite su atsinaujinusiu ir lengviau prižiūrimu automobiliu.

,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *