Lengvųjų automobilių nuoma ir svarbi informacija klientui

Jei pažvelgsite į šiuolaikinę transporto priemonių nuomos rinką, netruksite pastebėti, kad lengvųjų automobilių nuoma sulaukia didžiulio populiarumo. Automobilių nuomos bendrovės gali pasiūlyti labai platų skirtingų lengvųjų automobilių modelių asortimentą. Todėl jei jūs nusprendžiate pirmą kartą pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis, pirmiausia jums vertėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbių veiksnių.

Būtinas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Jei norite pasinaudoti lengvųjų automobilių nuoma, transporto priemonių nuomos bendrovė jūsų prašys jai pateikti savo galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Taip pat norėdami pasinaudoti šiomis paslaugomis, turėtumėte būti ne jaunesni kaip 21 m. ir turėti bent 2 metų vairavimo stažą.

Kokie dokumentai yra reikalingi

Kreipdamiesi į automobilių nuomos bendrovę, būkite tikri, kad turite B kategorijos pažymėjimą ir debeto arba kredito kortelę. Pastarosios reikės tam, kad galėtų būti patvirtinta jūsų asmens tapatybė. Tuo tarpu, jei dėl lengvojo automobilio nuomos jūs kreipsitės įmonės vardu, šių paslaugų teikėjams turėsite pateikti ir įmonės įgaliojimą arba darbuotojo pažymėjimą.

Lengvųjų automobilių draudimas

Jei nuomositės lengvąjį automobilį, jis bus apdraustas ne tik privalomuoju civiliniu (TPVCA) draudimu, tačiau taip pat ir KASKO draudimu. Tai reiškia, kad tokiu atveju būsite apsaugoti nuo netikėtų nelaimingų nutikimų automobilio nuomos laikotarpio metu. Kadangi automobilis bus apdraustas KASKO draudimu, jam taip pat bus taikoma ir „Pagalbos kelyje“ paslauga, kuria galima pasinaudoti visoje Europos Sąjungoje. Tačiau jei manote, kad jums įprastinio siūlomo draudimo nepakaks ir jūs savo numatomos kelionės metu norite jaustis saugiau, galite įsigyti ir automobilių nuomos bendrovės siūlomą papildomą draudimą.

Lengvojo automobilio nuomos užstatas

Vartotojas, kuris nori pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis, šių paslaugų teikėjams prieš išsinuomojant pasirinktą lengvąjį automobilį privalo sumokėti užstatą, kurio dydį nustato nuomos bendrovė. Užstato dydis gali skirtis atsižvelgiant į konkretų transporto priemonės modelį, jos kategoriją ar kitus veiksnius. Tačiau jei norima užstato būtinybės išvengti, galima įsigyti siūlomą papildomą automobilio draudimą.

Automobilio atsiėmimas ir jo grąžinimas

Transporto priemonė vartotojui yra perduodama tinkamos techninės būklės, todėl lygiai tokia pati privalo būti grąžinta nuomos paslaugų termino pabaigoje. Taip pat automobilis būna išnuomojamas su pilnu degalų baku, todėl klientas įsipareigoja transporto priemonę taipogi grąžinti iš anksto pilnai pripildžius degalų baką. Be to, automobilis privalo būti grąžintas laiku, kadangi vėluojant tai padaryti, yra taikomi papildomi mokesčiai.

Automobilio ridos apribojimas

Naudojantis lengvųjų automobilių nuomos paslaugomis, klientas turi pasidomėti, kokia yra taikoma vienos paros automobilio ridos riba. Tai reiškia, kad transporto priemonių nuomos bendrovės nustato kilometražą, kurį automobiliu klientas gali nuvykti per vieną parą. Jei tokia nustatyta riba yra viršijama, kiekvienas papildomas kilometras yra apmokestinamas papildomai.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *